Popis pozície 4

Recepcia

Recepčná

Miesto práce

  • Truck Center Senec, Diaľničná cesta 9, 903 01  Senec

Požiadavky

  • Ukončené SŠ vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícii výhodou
  • Anglický jazyk - aktívne na komunikačnej úrovni je podmienkou
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, orientácia na zákazníka

Počítačové úžívateľské znalosti

  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz B

Náplň práce

  • Zabezpečenie plynulého chodu recepcie a uvítanie hostí
  • Evidencia pošty
  • Evidencia faktúr
  • Vybavovanie objednávok kuriéra
  • Objednávanie leteniek a rezervácia hotelov pre zamestnancov
  • Kontrola skladu kancelárskych potrieb, objednávky kanc. potrieb
  • Administratívna podpora pre ostatné oddelenia spoločnosti
  • Aktualizácia databázy zákazníkov
  • Podpora HR oddelenia podľa požiadaviek HR managera

Zamestnanecké benefity

  • Praca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom (stravné poukážky, 3 dni plateného voľna na zotavenie, jazykové vzdelávanie atď.)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20.2.2018

V prípade záujmu nám, prosím, zašlite Váš životopis e-mailom na: HR_Slovakia [at] volvo [dot] com

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.