Popis pozície 7

Servisná dielňa

Automechanik / Autoelektrikár

Miesto práce

  • Truck Centrum Nové Zámky, Vinohrady 17, 940 01  Nové Zámky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské bez maturity alebo stredoškolské s maturitou
  • Vzdelanie v odbore
  • Vyučený v odbore automechanik

Požiadavky

  • Ukončené odborné SŠ vzdelanie
  • Prax v odbore min. 2 roky
  • Schopnosť a ochota vzdelávať sa
  • Flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
  • Ústretovosť, príjemné vystupovanie

Vodičský preukaz B, C

Náplň práce

  • Výkon servisných prehliadok a opráv nákladných vozidiel Volvo Trucks a Renault Trucks a autobusov Volvo
  • Mechanické opravy vozidiel
  • Opravy motorov a prevodoviek
  • Záručné opravy
  • Pravidelné servisné úrdžby a bežný servis vozidiel
  • Zisťovanie závad pomocou diagnostiky
  • Práca s opravárenskými manuálmi

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zaujímavé pracovné prostredie, možnosť neustále sa vzdelávať a zvyšovať si kvalifikáciu
  • Konkurenčne motivačne orientované odmeňovanie v závislosti od počtu predaných hodín + výkonnostné bonusy, príplatok za prácu nadčas
  • Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestávateľom ( stravné poukážky, 3 dni plateného voľna na zotavenie, jazykové vzdelávanie atď. )

V prípade záujmu nám, prosím, zašlite Váš životopis e-mailom na:
HR_Slovakia@volvo.com

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky, ďakujeme za pochopenie.