Volvo FE: pomáhame chrániť všetkých účastníkov cestnej premávky

Bezpečnostná kabína Volvo

Kabína Volvo FE je skonštruovaná tak, aby vás chránila. Zároveň chráni ostatných účastníkov cestnej premávky, ako aj chodcov. Prešla všetkými nárazovými, bariérovými a kolíznymi testami. Prepracované sedadlo je pripevnené k podlahe a vystužené. Integrované bezpečnostné pásy a opierky hlavy poskytujú prvotriednu ochranu pri náraze. Naše systémy proti podbehnutiu spredu a zozadu chránia autá pri kolízii pred uviaznutím pod nákladným vozidlom.

Spoznajte bezpečnostnú kabínu Volvo
Elektronický stabilizačný program Volvo

ESP –Elektronický stabilizačný program

ESP zvyšuje bezpečnosť vozidla a smerovú stabilitu v sťažených podmienkach, a tiež pomáha predchádzať prevráteniu. Okrem toho je štandardnou výbavou vozidla Volvo FE – takže už od začiatku sa môžete tešiť z lepšieho jazdného výkonu a vyššej bezpečnosti.

Video s vysvetlením výhod podpory jazdy v jazdnom pruhu

Podpora jazdy v jazdnom pruhu

Vybočenie z jazdného pruhu je bežnou príčinou vážnych nehôd. Podľa nás až príliš bežnou. Systém Podpora jazdy v jazdnom pruhu sleduje vodorovné dopravné značenie kamerou a upozorní vás, ak ho neúmyselne prekročíte.
Volvo FE: vidieť viac a byť videný

Majte lepší prehľad. Buďte viditeľní. Jazdite bezpečne

Inteligentné zrkadlá minimalizujú mŕtve uhly. Vďaka novým denným svetlám LED bude vaše nákladné vozidlo viditeľnejšie. To je dobrá správa nielen pre vás, ale aj pre cyklistov v centre mesta a chodcov.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Neberte bezpečnosť na ľahkú váhu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks s vami preberie všetky moderné bezpečnostné funkcie vozidla Volvo FE.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu