Odporúčanie vodiča nákladných vozidiel pre interiér kabíny

Oslava vodičov nákladných vozidiel

Každý komponent a každý možný priestor bol dôkladne navrhnutý s cieľom zvýšiť vaše pohodlie – či už sedíte za volantom, odpočívate alebo tvrdo spíte na lôžku.
Vnútorné odkladacie skrinky v kabíne Volvo FH

Jeden meter kubický priestoru navyše

Vzpriamené predné stĺpiky, nižší tunel motora a zvýšená strecha pridávajú až jeden kubický meter priestoru navyše. Máme dobré správy aj pre vysokých vodičov – vnútorná výška kabíny je neslýchaných 220 cm.

Chcete viac podrobností? Pozrite si technické údaje kabíny

Veľa priestoru pre vaše veci

Teraz získate 300 litrov úložného priestoru navyše. Rozsiahle úložné priestory vpredu, pod lôžkom, vzadu a zvonku môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Nájdete tu aj množstvo šikovných priečinkov na menšie predmety.

Lôžko v kabíne vozidla Volvo FH

Širšie a pohodlnejšie lôžko

Dolné lôžko je v oblasti hlavy o 40 mm širšie a v strede až o 55 mm. Môžete si vybrať aj manuálne alebo elektronicky ovládané lôžko, ktoré sa dá sklopiť až o 55 stupňov – ideálne na odpočinok, čítanie alebo sledovanie TV.

Integrovaný chladič vzduchu I-ParkCool

Zabudovaný chladič vzduchu

Prvotriedne chladenie, nie na úkor priestoru kabíny alebo aerodynamiky. I-ParkCool je integrovaný chladič vzduchu, ktorý v noci kontroluje teplotu
a cez deň šetrí palivo.

Získajte viac informácií o systéme I-ParkCool
Vnútorná sušiaca skriňa v kabíne Volvo FH

Elektrická sušiaca skriňa

Elektrická sušiaca skriňa sa zmestí na horné lôžko alebo stenu kabíny
a umožňuje rýchle sušenie vašich odevov, uterákov a topánok. Je tiež energeticky úsporná, tichá a ľahko skladovateľná.

Pohľad na kabínu vozidla Volvo FH

Inteligentné a pohodlné ovládanie

Vďaka plne nastaviteľnému volantu s 20-stupňovým rozsahom nastavenia
je jazda oveľa pohodlnejšia. Ovláda sa pohodlne pedálom a pri nastupovaní
a vystupovaní ho možno ľahko zložiť.

Prvotriedne sedadlo

Rozsah nastavenia sedadla je prvotriedny. Môžete ho posunúť 24 cm odpredu až dozadu a 10 cm nahor alebo nadol. Nový tvar vám tiež zaručuje lepšiu bočnú oporu a uľahčí prácu vodičom s dlhšími nohami.

Platforma pre služby a informačný a zábavný systém

Integrovaný dotykový informačný displej

Jednoduchá navigácia, systém Dynafleet, dotykový informačný displej  a kvalitný zvuk v kabíne. Integrovaný dotykový informačný displej spoločnosti Volvo Trucks pre služby a zábavu ponúka všetky tieto funkcie v jednom rozhraní – na 7-palcovom dotykovom displeji. Môžete ju ovládať manuálne, cez hlasové príkazy alebo pomocou tlačidiel na volante.

Prehodnoťte svoj zážitok z interiéru kabíny.

Jednoduché použitie

Jednoduché použitie

Zjednodušte ovládanie vašich služieb a informačného a zábavného systému. Využívajte jeho výhody: lepší a bezpečnejší zážitok z jazdy, jednoduchšia navigácia a účinnejšie riadenie vozidlového parku.

Táto platforma spája audiosystém kabíny a jednotku informačného a zábavného systému so systémom Dynafleet a funkciami navigácie.

Integrovaný informačný dotykový systém sa veľmi ľahko ovláda. Dotknite sa displeja, stlačte tlačidlá na volante alebo použite svoj hlas. Urobte to, čo vám najviac vyhovuje.

Prístrojový panel vozidla Volvo FH

Elektronické riadenie klimatizácie
so snímačmi kvality vzduchu

Elektronické riadenie klimatizácie má zlepšené rozloženie vetracích otvorov
a množstvo snímačov a filtrov, ktoré čistia vzduch ešte predtým, než naplní vaše pľúca. Výsledok – lepšia kvalita vzduchu, vylepšený systém odmrazovania a čerstvé ovzdušie bez prievanu.

Strešné okno vozidla Volvo FH

Bezpečné strešné okno

Strešné okno z tónovaného skla zintenzívňuje pocit svetla, priestoru a vzdušnosti vnútri kabíny a slúži tiež ako núdzový východ. Je vybavené tienidlom, sieťkou proti hmyzu a možnosťou elektronického ovládania.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Cíťte sa ako doma

Spravte si pohodlie. Vyskúšajte si sedadlo. Potom lôžko. Skontrolujte všetky priehradky. Nebude sa vám chcieť veriť, že máte toľko priestoru.

Vyhľadajte vášho predajcu