Zabudovaný kvalitný spánok

Chladič I-Park Cool bol účelovo navrhnutý, vyrobený a plne integrovaný do klimatizácie vozidla. Ak sa v noci prudko ochladí, aktivuje sa nezávislé kúrenie, takže môžete spať pri zvolenej teplote až do rána.

Vychutnajte si výkonné chladenie

Chladič I-Park Cool je taký efektívny, že celú noc poskytuje chladiaci výkon až 1 000 W bez toho, aby míňal batériu. Ak si chcete počas horúceho dňa oddýchnuť, môžete sa až na hodinu schladiť s výkonom 2 500 W.

Vnútorná výška v kabínach Volvo FH Globetrotter a Globetrotter XL

Nemusíte sa deliť o priestor v kabíne

Montáž jednotky klimatizácie do jedného kubického metra priestoru navyše je to posledné, čo by nám zišlo na myseľ. Preto sme to neurobili. Systém I-Park Cool je integrovaný do klimatizácie, takže máte celý priestor pre seba.

Vychladené Volvo FH16 v púšti

Neplytvajte ani kvapkou paliva

Montáž klimatizácie na strechu kabíny je možno bežná, no určite nie efektívna z hľadiska nákladov. Chladič I-Park Cool je zabudovaný, takže neovplyvňuje vaše aerodynamické vlastnosti a spotrebu paliva.

Ťahač Volvo FH s návesom zaparkované v tme

Doprajte si pokojný spánok

Chladič I-Park Cool je v porovnaní s inými klimatizačnými systémami tichší o 20 dB. To znamená nižšiu úroveň hluku o 75 %, lepšiu kvalitu spánku a krajšie ráno.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Čas schladiť hlavu?

Navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks, aby vám predviedol chladič I-Park Cool a poskytol viac informácií o vysoko inteligentnom vozidle Volvo FH.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu