Video s vysvetlením prísľubov Volvo Zlatej zmluvy

Kľúčom k úspechu je telematická brána

Nákladné vozidlo Volvo pripojené cez telematickú bránu

Inteligentnejšie plánovanie servisu

Vďaka Volvo Zlatej zmluve servis neznižuje prevádzkyschopnosť. Telematická brána umožňuje dielni prístup k údajom o motore, najazdených kilometroch, spotrebe paliva a sleduje stav dôležitých súčastí počas jazdy. To znamená, že kvôli údržbe sa zastavíte až vtedy, keď to vaše nákladné vozidlo skutočne bude potrebovať. Upozorníme vás aj na prípadný problém skôr, než nastane porucha, a keď prídete na prehliadku, dielňa bude pripravená na vašu návštevu. Žiadne plytvanie časom alebo peniazmi.

Technik spoločnosti Volvo za svojím stolom

Rutinná údržba kdekoľvek

Údržba niekedy nevyžaduje návštevu servisu. Vďaka funkciám online má mechanik prístup k vášmu vozidlu na diaľku, aby mohol sledovať aktuálnu spotrebu paliva, skontrolovať veľkosť palivových nádrží a najvyššiu povolenú rýchlosť. Je dokonca možné diaľkovo aktivovať funkciu indikátora nákladu. Jednoducho na pár minút zastavte na okraji cesty a váš virtuálny mechanik sa o všetko postará.

Tlačidlo služby Volvo Action Service

Vynikajúca pomoc na cestách

S neplánovanými prestojmi treba počítať – Volvo Zlatá zmluva preto obsahuje službu Volvo Action Service na zavolanie. Stlačením tlačidla VAS na vašom prístrojovom paneli sa spojíte s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom. Presne určí polohu vášho nákladného vozidla a skontroluje diagnostické chybové kódy. V priebehu niekoľkých minút sa na cestu k vám vydá servisné vozidlo so správnym mechanikom, nástrojmi a náhradnými dielmi. Neplytváme časom. Ani zdrojmi.

V čom spočíva jedinečnosť služby Volvo Action Service
Vyhľadajte váš domovský servis

Vydajte sa na cestu a zostaňte tam.

Navštívte váš domovský servis Volvo Trucks a zistite, ako možno dosiahnuť 100 % prevádzkyschopnosť.

Vyhľadajte váš domovský servis