Volant nastaviteľný vo viacerých smeroch

Volvo dynamické riadenie

Riadenie. Otáčanie. Pravidelné vyrovnávanie. Tieto pohyby sú pomerne malé, ale ich opakovanie má obrovský vplyv na telo vodiča. Hlavný nápor pocítia krky, chrbty a plecia. Na to môžete zabudnúť. Pomocou systému Volvo dynamické riadenie môžete otáčať volant jediným prstom a znížiť tak únavu až o 85 %.

Volvo dynamické riadenie
Radiaca páka prevodovky I-Shift

Prevodovka I-Shift

I-Shift je jednoduchá, spoľahlivá a výnimočne efektívna prevodovka, ktorá zmenila podobu nákladnej dopravy. Nemá ťažkú spojku, netreba ťahať za radiacu páku a každá zmena prevodového stupňa je dokonale načasovaná. Ušetrí vám až 5 % paliva.

Prejdite na I-Shift
Dvojspojková prevodovka I-Shift zo strany motora

Dvojspojková prevodovka I-Shift

Dvojspojková prevodovka inšpirovaná svetom pretekov posúva riadenie na novú úroveň. Počas jazdy predvolí ďalší prevodový stupeň. Vďaka plynulému výkonu môžete jednoduchšie pridať plyn a udržať si rýchlosť v kopcovitom teréne – a zvýšiť tak svoju produktivitu.

Preskúmajte dvojspojkovú prevodovku I-Shift
Jednotka diaľkového ovládania Work Remote

Jednoduché nakladanie

Vďaka elektronicky riadenému odpruženiu je nakladanie rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie. Pamätá si výšky rôznych nakladacích rámp. Zaručí stabilitu podvozku. Nákladné vozidlo bude dokonale vyvážené. Jeho súčasťou je aj praktické diaľkové ovládanie – takže môžete všetko riadiť z kabíny alebo počas chôdze okolo nákladného vozidla.

Kabína Globetrotter Volvo FH, orientálny štýl

Ideálne prostredie – na prácu aj odpočinok

Nová kabína je vyššia. Má jeden meter kubický priestoru navyše. Ponúka tiež množstvo inovatívnych technológií ako chladič I-Park Cool, ktorý vám zaručí rovnaký pokoj a pohodlie počas pracovnej doby, ako mimo nej.

Úložný priestor pre vodiča vo vozidle Volvo FH

Služba Dynafleet – maximalizujte svoju produktivitu

Polohy, náklady a úrovne. Pracovný čas vodiča. Správy o hladinách emisií. Spotreba paliva. Systém Dynafleet vám prináša údaje o každom nákladnom vozidle, ktoré vlastníte, v reálnom čase – pomáha vám maximalizovať produktivitu a robiť výhodnejšie rozhodnutia.

Pohľad zblízka na motor vozidla Volvo FH

Úžasná ťažná sila

Motor D16 je šampión v ťažkej váhe vo svete diaľkovej prepravy. 750 koní. Krútiaci moment 3 550 Nm. Až 90 % z toho dosiahnete okamžite. Sila motora sa najlepšie prejaví pri preprave ťažkých nákladov v kopcovitom teréne. Ak je pre vás dôležitejšia produktivita, nebudete sklamaní.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Buďte produktívnejší

Porozprávajte sa s vaším miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks. Pomôžu vám získať maximum z každého prejdeného kilometra.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu