Kancelária vozidla Volvo FM

Vstúpte do svojej kancelárie

Tiché, profesionálne a výborne vybavené – toto je pracovisko, v ktorom budete chcieť tráviť čas. Starostlivo sme vyberali farby a použité materiály. Prístrojová doska je elegantne zaoblená okolo priestoru. Vďaka extra širokému čelnému sklu získate výhľad umožňujúci kontrolu nad situáciou na ceste.

Nový prístrojový panel vozidla Volvo FM

Všetko na dosah ruky

Žiadne nakláňanie. Žiadne naťahovanie. Už nemusíte spúšťať oči z cesty. Vo vozidle Volvo FM sú všetky prístroje presne tam, kde ich potrebujete. Kľúčové informácie máte priamo pred očami. Nastaviteľné ovládače zabezpečujú, že najčastejšie používané funkcie budú na dosah ruky. 

Nové Volvo FM ponúka množstvo riešené úložného priestoru

Veľa priestoru pre vaše veci

Pri výkone práce vám často pomáhajú drobnosti – perá, klipové dosky, telefón či obľúbený hrnček. Preto sme vytvorili viac praktických úložných priestorov. Rozsiahle priestory vpredu, pod lôžkom, vzadu a zvonku môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Pomocou nových priečinkov udržíte poriadok vo vašich dokumentoch. Nájdete tu dokonca aj držiak na PC, odpadkový kôš a rozkladací držiak na 2-litrovú fľašu.

Nové pohodlné sedadlo vodiča vo vozidle Volvo FM

Ste pohodlne usadení?

Nové sedadlo vodiča poskytuje lepšiu podporu, dosah a viac miesta na nohy. Dá sa nastaviť o 20 cm v smere dopredu-dozadu a vertikálne o 10 cm. Navyše má novú podušku, ktorá je pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým

Prispôsobiteľný a nastaviteľný volant vozidla Volvo FM

Vaša ideálna poloha počas jazdy

Vertikálne možno volant prispôsobiť o 90 mm a možno ho nakloniť o 28 stupňov. Ovláda sa pohodlne pedálom a ľahko sa skladá pri nastupovaní a vystupovaní. Ergonomický dizajn ponúka viacero možností uchopenia pre pohodlnú jazdu po celý deň. Môžete si tiež vybrať luxusný kožený dizajn.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Spravte si pohodlie

Nastavte si ideálnu polohu počas jazdy. Odskúšajte si lôžko. Vychutnajte si výhľad. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám predstaví všetky funkcie kabíny Volvo FM.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu