Interiér vozidla Volvo FMX vo farbe Raven

To nie je čierna. Voláne ju havrania

Pre interiér vozidla Volvo FMX sme špeciálne vyvinuli sofistikovaný čierno-hnedý farebný odtieň. Pomenovali sme ho Raven. Je odolnejší voči znečisteniu, čo je ideálne pre prácu na stavenisku.

Prístrojový panel: vždy na dosah ruky

Informácie pred vami

Prístrojový panel zobrazuje dôležité informácie vpredu a v strede, zatiaľ čo menej používané ovládacie prvky sú posunuté ďalej. Pomocou flexibilných spínačov si môžete vybrať funkcie, ktoré potrebujete najbližšie k volantu.

Prístrojový panel

Ovládanie funkcií končekmi prstov

Niekoľko funkcií sa presťahovalo z páčok na ovládacie prvky na volante. Sú logicky zoskupené podľa funkcie a dajú sa jednoducho nahmatať prstami.

Množstvo úložných priestorov

Veľa priestoru pre vaše veci

Rozsiahle úložné priestory vpredu, pod lôžkom, vzadu a zvonku môžu byť prispôsobené vašim potrebám. Elektrická sušiaca skriňa sa zmestí na horné lôžko alebo stenu kabíny a umožňuje rýchle sušenie vašich odevov, uterákov a topánok.

Všade naokolo nájdete množstvo nových priečinkov na rôzne veci ako napríklad dokumenty. Zabudovaná vanička na palubnej doske je ideálna na odkladanie drobností. Je v nej dosť miesta na vaše písacie potreby a telefón, a obsahuje aj USB zásuvku. Nájdete v nej dokonca aj rozkladací držiak na fľašu.

Ergonomický dizajn volantu

Zdokonalený volant

Nový volant sa dá jednoducho nastaviť a poskytuje viac miesta pre kolená. Ergonomický dizajn volantu ponúka viacero možností uchopenia pre pohodlnú jazdu po celý deň. Môžete si tiež vybrať luxusný kožený dizajn.

Nové sedadlo vodiča

Vynikajúce sedadlo

Nové sedadlo vodiča ponúka lepšiu podporu, dosah a viac miesta na nohy – dá sa nastaviť o 20 cm v smere dopredu-dozadu a vertikálne o 10 cm. Nový vankúš poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a môžete si vybrať až zo štyroch rôznych poťahov.

Priestranné dolné lôžko

Inteligentný nocľah

Neznižujte si kvalitu spánku len preto, že spíte v kabíne. Dolná posteľ je široká 70 cm, má 16-centimetrové pružiny a je dostupná v troch úrovniach tvrdosti. Funkcie ako osvetlenie interiéru, budík, nezávislú klimatizáciu, audiosystém, okná a zámky môžete ovládať bez toho, aby ste museli vstať z lôžka.

360˚ pohľad na interiér

Dole nájdete interaktívny prehľad interiéru kabíny. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na rámčeky s textom. Kliknite na tlačidlo „Celá obrazovka“ pre ešte lepší zážitok. Opísané prvky a funkcie sú všeobecné a môžu byť odlišné než tie vo vašom konkrétnom nákladnom vozidle.

VT

Vstúpte a zamilujte si ho

Kontaktujte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a požiadajte o prehliadku kabíny Volvo FMX. Rád vyhovie vašej prosbe.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu