Zlepšite situáciu – kdekoľvek ste.

Počet detí, ktoré sa zapojili do kampane spoločnosti Volvo Trucks Zastav, poobzeraj sa a zamávaj, neustále rastie. Jej cieľom je pomôcť deťom na celom svete osvojiť si zásady bezpečného správania v blízkosti premávky. Najprv musia zastaviť. Potom sa musia poobzerať a všimnúť si svoje okolie. Nakoniec zamávajú na vodiča, aby sa uistili, že ich videl.

Povzbudili sme našich zamestnancov na celom svete, aby sa zapojili do kampane na podporu bezpečnosti nielen svojich detí, ale aj detí v príslušných komunitách.
Čoraz viac krajín sa zapája do kampane Zastav, poobzeraj sa a zamávaj.

Môžete dosiahnuť zmenu – pridajte sa k nám.

Všetky vzdelávacie materiály ku kampani Zastav, poobzeraj sa a zamávaj sú bezplatné – a plné zábavy!

Kampaň Zastav, poobzeraj sa a zamávaj môže zachrániť životy

Každý rok príde pri dopravných nehodách o život viac ako 260 000 detí
do 19 rokov. Účasť nákladných vozidiel a autobusov pri týchto nehodách bola príliš vysoká. Mnoho mladých životov sa dá zachrániť, ak deti poučíme
o správaní v premávke.

Školiace materiály kampane Zastav, poobzeraj sa a zamávaj sú určené rodičom, učiteľom, organizáciám a orgánom, aby im pomohli pri výučbe detí prostredníctvom zábavnej interakcie a praktického školenia.

Všetky materiály sú k dispozícii bezplatne a pre všetkých. Zahŕňajú základný a podrobnejší súbor, animovaný interaktívny príbeh, prezentáciu v programe PowerPoint a pokyny ku kurzu.

Školiace súbory sú dostupné vo viacerých jazykoch.

Tipy na pomoc pri záchrane životov

Spoločnosť Volvo Trucks vypracovala inšpiratívne školiace materiály ku kampani Zastav, poobzeraj sa a zamávaj v jednoduchom formáte. Sú určené rodičom, učiteľom, organizáciám a orgánom, aby im pomohli pri výučbe detí prostredníctvom zábavnej interakcie a praktického školenia.

Všetky materiály kampane sú k dispozícii bezplatne a pre všetkých.