Trucks

Volvo FH so systémom I-Save

Viac zábavy, menej paliva.

Prečo sa rozhodovať medzi vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a nízkou spotrebou paliva, keď môžete mať oboje? Dokonalé prepojenie zábavy a úspory paliva, to je to, čo predstavuje modernizované Volvo FH so systémom I-Save. Zníženie spotreby paliva bez kompromisov v oblasti produktivity, výkonu alebo radosti z jazdy. Jednoducho povedané, je to nákladné vozidlo, ktoré si ľahko zamilujete.

Volvo FH so systémom I-Save víťazí v nezávislých testoch spotreby paliva

V dvoch samostatných testoch vykonaných nemeckými časopismi o nákladných vozidlách sa Volvo FH so systémom I-Save umiestnilo na špici z hľadiska spotreby paliva.

 

Stiahnite si test (PDF, 3,7 MB)

 

 

  

 

 

 

To skutočne potvrdzuje, že sa naša usilovná práca vypláca. A s našimi novými vylepšeniami hnacieho ústrojenstva bude Volvo FH so systémom I-Save ešte úspornejšie.

Vynikajúce jazdné vlastnosti s modernizovanou prevodovkou I-Shift

Vďaka novým aktualizáciám účinnosti a jazdných vlastností referenčnej prevodovky v tomto odvetví sa radenie prevodových stupňov zrýchlilo až o 30 %. To znamená oveľa plynulejšiu jazdu a výrazné zlepšenie pri získavaní a udržiavaní rýchlosti. Z celkového pohľadu nová prevodovka I-Shift poskytuje bezkonkurenčné jazdné vlastnosti bez navýšenia spotreby paliva.


Prečítajte si viac o prevodovke I-Shift

9 najlepších inovácií na úsporu paliva

Tieto vylepšenia hnacej línie a kabíny nielenže zlepšujú spotrebu paliva, ale prinášajú aj plynulejší a príjemnejší zážitok z jazdy – na ceste aj v teréne. Tu je 9 najdôležitejších informácií o úspore paliva.

Zoznámte sa so svojím ideálnym párom

Máte záujem zoznámiť sa s vozidlom Volvo FH so systémom I-Save? Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ho rád predstaví. Vďaka novej hnacej línii a aerodynamickým úpravám to môže byť práve to vozidlo, ktoré ste celý čas hľadali.