Súťaž pre vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2018

Vitajte v súťaži pre vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2018 – našej najnáročnejšej súťaži schopností vôbec. Celá súťaž je zameraná na vodiča. A tiež na dôležitú úlohu, akú majú vodiči, pokiaľ ide o bezpečnosť, hospodárnosť využitia paliva a produktivitu. Áno, pokiaľ ide o celkový úspech, na dosiahnutie rozdielu má vplyv vodič. 

Zapojte sa do súťaže!

Ste pripravení na príležitosť svojho života? Chcete šancu zastupovať svoju krajinu a súťažiť, aby ste sa stali svetovým šampiónom súťaže vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2018? Zmeňte to na skutočnosť. Kontaktujte svojho najbližšieho predajcu, ktorý vám poskytne bližšie informácie.

 

Výzva pre vodičov a vodičky

Jedinečná súťaž, ktorá nemá obdoby

Súťaž pre vodičov nákladných vozidiel Volvo je určená pre vodičov, ktorí zvyšujú bezpečnú, úspornú a produktívnu jazdu na najvyššiu úroveň. Tento rok očakávame viac ako 12 000 účastníkov zo 44 krajín sveta. Najlepší vodiči nákladných vozidiel, ktorí sa vyberajú na základe miestnych súťaží a nominácií, sa schádzajú každé dva roky. Víťaz z každej krajiny sa kvalifikuje na svetové finále, ktoré sa koná vo Švédsku. 

Vitajte v súťaži pre vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2018. Kto sa stane budúcom svetovým šampiónom?

Výzva pre vodiča – bezpečnosť detí

bezpečnosť,

Vedeli ste, že približne 35 % vážnych či smrteľných zranení pri nehode s účasťou nákladných vozidiel utrpia najzraniteľnejší účastníci cestnej premávky, ako sú deti a cyklisti? Vodiči preto hrajú veľmi dôležitú úlohu. V stávke sú predsa životy! Pre všetkých zamestnancov spoločnosti Volvo Trucks bola bezpečnosť vždy hlavnou prioritou. Dobrým príkladom je náš program profesionálneho rozvoja vodičov, ktorý zahŕňa aj školenia na tému bezpečnej jazdy. Skúsený a pozorný vodič totiž s oveľa väčšou pravdepodobnosťou dokáže nehode predísť.

Prečítajte si viac informácií o bezpečnosti
Výzva pre vodiča – nákladný automobil s paragliderom

Úspora paliva

Vedeli ste, že vodič môže ovplyvniť spotrebu pohonných hmôt až o 30 %? Povolanie vodiča so sebou preto prináša veľkú zodpovednosť. Nielen v zmysle dobrého hospodárskeho výsledku firmy, ale aj z hľadiska znižovania emisií. Priestor pre zlepšovanie pritom stále zostáva. Spoločnosť Volvo Trucks je odhodlaná podporovať vodiča všetkými možnými spôsobmi. S prevodovkou I-Shift, službami, ako je systém Dynafleet, a programom odborného rozvoja vodičov môžu vodiči posunúť svoje zručnosti na úplne novú úroveň.

Viac informácií o spotrebe paliva
Výzva pre vodiča – produktivita na svahoch

Produktivita

Aj drobné zvýšenie produktivity má obrovský vplyv na hospodársky výsledok firmy. A vodiči sú v tomto ohľade veľmi dôležití. Štúdie ukázali, že školený vodič s väčšou pravdepodobnosťou vykoná svoju prácu bezpečne a efektívnejšie a že sa tiež lepšie stará o svoje vozidlo. S cieľom pomôcť vodičov sme prišli s technologickými novinkami, ako je Volvo dynamické riadenie, a tiež s programom rozvoja vodičov.

Viac informácií o produktivite
Výzva pre vodičov – preteky nákladných automobilov

Svetové finále

Svetové finále súťaže pre vodičov nákladných vozidiel Volvo sa bude konať vo švédskom Göteborgu, sídle spoločnosti Volvo Trucks, v dňoch 13. – 14. septembra 2018. Stretnú sa na ňom najlepšie vodiči z celého sveta a v zápolení o titul svetového šampióna predvedú publiku svoje výnimočné zručnosti. V areáli testovacieho centra spoločnosti Volvo Trucks sú na programe 2 dni plné zábavy, ukážok schopností a presného riadenia. Účastníci sa môžu tešiť na mnohé inšpirujúce aktivity, semináre a samozrejme aj na súťažné atmosféru. Po oficiálnom vyhlásení víťazov súťaže pre vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2018 prebehne veľká oslava.

Prihlásiť sa do súťaže

Prihlásiť sa do súťaže

Zaregistrujte sa u svojho predajcu.