Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Výzva pre vodičov

Výzva pre vodičov nákladných vozidiel Volvo

Vitajte v súťaži pre vodičov nákladných vozidiel Volvo – našej najnáročnejšej súťaži schopností vodičov. Celá súťaž je zameraná na vodiča. A tiež na dôležitú úlohu, akú majú vodiči, pokiaľ ide o bezpečnosť, hospodárnosť využitia paliva a produktivitu. Áno, pokiaľ ide o celkový úspech, na dosiahnutie rozdielu má vplyv vodič. 

Výzva pre vodičov a vodičky

Jedinečná súťaž, ktorá nemá obdoby

Súťaž pre vodičov nákladných vozidiel Volvo je určená pre vodičov, ktorí zvyšujú bezpečnú, úspornú a produktívnu jazdu na najvyššiu úroveň. Schádzajú sa tu najlepší vodiči nákladných vozidiel, ktorí sa vyberajú na základe miestnych súťaží a nominácií. Výherca z každého trhu vyhrá na mieru šitú návštevu Švédska, domova spoločnosti Volvo Trucks. Tá bude zahŕňať návštevu nášho výrobného závodu, múzea spoločnosti Volvo, testovacieho centra spoločnosti Volvo Trucks a ďalšie skvelé zážitky.

Vitajte v súťaži pre vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2019!

Ste pripravení na príležitosť svojho života? Chcete šancu zabojovať o titul šampióna svojej krajiny v súťaži vodičov nákladných vozidiel Volvo pre rok 2019? Kontaktujte svojho najbližšieho predajcu, ktorý vám poskytne bližšie informácie.

Prihlásiť sa do súťaže