ODBORNÍCI Z PRIEMYSLU

Poznáme prepravný priemysel. Rozumieme vášmu podnikaniu. Preto vám ponúkame riešenie šité na mieru. Pre jedno nákladné vozidlo alebo celý vozový park. Nové aj jazdené vozidlá.

DLHODOBÁ PODPORA

Naši finanční odborníci pre vás nájdu spoľahlivé riešenie. Sme tu na to, aby sme pri vás stáli v dobrých aj zlých časoch.

ZACHOVAJTE SI VYMERANÉ ÚVERY

Finančné riešenie Volvo je druhým zdrojom pre vaše finančné potreby. Takto si môžete zachovať vaše vymerané úvery poskytnuté bankou. Môžete ho použiť na iné účely.

Vlastníctvo už od prvého dňa

Úver

VLASTNÍCTVO OD PRVÉHO DŇA

Vlastníctvo nákladného vozidla. Rovnomerne rozložené splátky. Daňové výhody. To je podstata nášho splátkového úveru. Úver aj nákladné vozidlo sa vykazujú vo vašej účtovnej uzávierke. Čo je na tom najlepšie? Po ukončení zmluvy vlastníte nákladné vozidlo, ktoré ste splatili.

Predaj nákladných vozidiel na splátky

Finančný leasing

JEDNODUCHÁ CESTA K VLASTNÍCTVU

Chcete si zaistiť vlastníctvo nákladného vozidla prostredníctvom pravidelných a plánovaných splátok? Riešením je predaj na splátky. Vaše nákladné vozidlo sa vykazuje vo vašej účtovnej uzávierke. Po vykonaní poslednej splátky je vaše.

Riešenie prenájmu s otvorenými možnosťami

Operatívny leasing

MAXIMÁLNA FLEXIBILITA

Riešenie prenájmu s otvorenými možnosťami. Po ukončení zmluvy môžete nákladné vozidlo vrátiť, odkúpiť ho od nás alebo si predĺžiť lízing.

Žiadne starosti s prenájmom

Operatívny leasing

BEZSTAROSTNÉ RIEŠENIE

Žiadne riziká spojené so znehodnotením. Žiadne riziká spojené s likvidáciou. Žiadne migrény. Vaše nákladné vozidlo je prenajaté. Mesačné splátky sa vykazujú ako náklady. Po skončení zmluvného obdobia nám vozidlo jednoducho vrátite. Postaráme sa o všetko ostatné.

Financial Services – Kontaktujte nás

Chcete sa dozvedieť viac?

Naši finanční špecialisti vám pomôžu s výberom riešenia na mieru.
Zavolajte im alebo ich navštívte osobne – nájdu pre vás ten najlepší balík.

Kontaktujte Volvo Financial Services