Vďaka nástrojom strávite menej času plánovaním a administratívnymi činnosťami

Podrobnosti o vodičoch pre jednoduché plánovanie

Plánovaniu a administratíve môžete venovať menej času. S cieľom uľahčiť vám efektívne plánovanie prepravy vás systém Dynafleet okamžite informuje, koľko času jednotliví vodiči môžu stráviť na nových úlohách v závislosti od predpisov EÚ o pracovnom čase a odpočinku vodičov. Podrobnosti o jazde a odpočinku sú užitočné pri fakturácii a výpočte miezd vodičov.

Sťahovanie údajov z Tachografu na diaľku

Vďaka rýchlosti a efektívnosti služby Pracovný čas vodiča môžete stiahnuť údaje z tachografov priamo z kancelárie bez ohľadu na polohu vozidla alebo vodiča. Všetky svoje záznamy tak budete mať neustále aktuálne a zároveň si ušetríte 20-minútové manuálne sťahovanie údajov.

Pri vozovom parku so 40 nákladnými vozidlami tak vďaka úspore 20 minút na jedno sťahovanie dát z tachografu ušetríte 13 hodín mesačne. Ročne tak získate mesiac k dobru a tento čas môžete využiť produktívnejším spôsobom.

Johan Östberg

Produktový špecialista, Volvo Trucks

Zjednodušenie pracovného času vodiča.

Jednoduché. Zrozumiteľné. V súlade s právnymi predpismi

Nariadenia o pracovnom čase vodiča, pracovný čas, správa časových úsekov na odpočinok atď. Systém Dynafleet sleduje všetky činnosti vodičov a prehľadne vám zobrazí dôležíté informácie. Okrem toho si budete môcť zostavovať aj výkazy o aktivite vodičov. Podrobné informácie možno využívať aj v kabíne, takže si vodič vie sám odsledovať, či spĺňa právne predpisy o pracovnom čase a odpočinku. 

Kľúčové výhody

  • Automatické sťahovanie dát z pamäte tachografu a karty vodiča. Všetky údaje máte kedykoľvek k dispozícii v systéme Dynafleet
  • Špeciálna funkcia sleduje časy riadenia a včas upozorňuje správcu vozového parku na možné porušenie zákona

 

  • Poskytuje základ pre fakturáciu a výpočet miezd vodičov
  • Jednoducho dodržíte právne predpisy o pracovnom čase a odpočinku vodiča
  • Ušetríte čas strávený plánovaním a administratívou
VT

Najvyšší čas na zmenu

Váš miestny predajca Volvo Trucks vám pomôže vybrať vhodné balíky služby Dynafleet
a poradí, ako z nich získať maximum.

Vyhľadajte vášho predajcu