Jednoduché posielanie správ.

Neustály kontakt s vozidlami

Služba Posielanie správ zabezpečuje spojenie s nákladným vozidlom bez ohľadu na to, kto práve sedí za volantom. Pracovníci v kancelárii a vodiči navzájom komunikujú prostredníctvom textových správ, ktoré sa dajú jednoducho napísať a okamžite sa zobrazujú na obrazovke v nákladnom vozidle. Keď nákladné vozidlo stojí, vodičom pomáha pri komunikácii bezdrôtová klávesnica. Správy si môžu zobraziť aj počas jazdy.

Integrácia služby Dynafleet Posielanie správ.

Integrácia s inými systémami

Službu Posielanie správ môžete integrovať do vášho objednávkového alebo fakturačného systému, takže všetky dôležité údaje uvidíte na jednej obrazovke. To uľahčí prácu nielen vám, ale aj vodičom, ktorým sa na obrazovke v kabíne prehľadne zobrazia všetky údaje o pracovnej úlohe. 

Všestranná obrazovka.

Potenciál vašej obrazovky

Obrazovka vášho nákladného vozidla sa dá využiť nielen na správy, ale aj niekoľkými ďalšími spôsobmi. Automatické upozornenia o čase jázd a odpočinku, aktívna príprava vodičov a navigácia môžu znížiť stres a zvýšiť produktivitu vodiča.

Kľúčové výhody

  • Komunikácia s vodičmi prostredníctvom textových správ v systéme Dynafleet, SMS alebo cez e-mail
  • Rýchle posielanie správ. Pomáha vodičom s rozhodovaním, keďže získa všetky potrebné informácie
  • Cenovo efektívna komunikácia s celým vozidlovým parkom
  • Prijímajte správy o určenom mieste z navigačného systému. Odhadovaný čas príchodu sa zobrazí správcovi vozidlového parku v systéme Dynafleet
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Uľahčite si komunikáciu

Váš predajca Volvo Trucks vám pomôže nastaviť službu Dynafleet Posielanie správ. Vysvetlí vám, čo všetko sa môže zobraziť na displeji vášho nákladného vozidla.

Vyhľadajte vášho predajcu