Dnešný prístup k údajom o nákladných vozidlách a vozidlovom parku vám dáva možnosť optimalizovať vašu prevádzku tak, ako nikdy predtým. S našimi prepojenými službami bude vaša každodenná prevádzka efektívnejšia a ziskovejšia. Poskytne vám priestor, aby ste sa zamerali na to, čo je naozaj dôležité – starostlivosť o vašich zákazníkov.

Ponúkame riešenia šité na mieru pre vaše špecifické potreby – od správy vozidlového parku a prepravy so službou Dynafleet, personalizované poradenstvo pre zlepšenie palivovej úspornosti s balíkom Úspora paliva až po ľahký prístup ku všetkým digitálnym službám a údajom na portáli Volvo Connect.

Úspora paliva

Vyberte si z množstva služieb, ktoré vám pomôžu zvýšiť hospodárnosť paliva a povesť v oblasti starostlivosti o životné prostredie.

Prevádzkyschopnosť

Prostredníctvom našich prepojených služieb vám môžeme pomôcť udržať vaše nákladné vozidlá na ceste a pripravené na použitie.

Produktivita

Pomôžeme vám maximalizovať užitočné zaťaženie a počet najazdených kilometrov v rámci vášho vozidlového parku s cieľom zaistiť konkurencieschopnosť a ziskovosť.

Systém Dynafleet

Systém Dynafleet

Náš systém na riadenie vozidlového parku vám umožní sledovať váš vozidlový park s minimálnym úsilím a bez ohľadu na umiestnenie.

Viac informácií o systéme Dynafleet
Úspora paliva

Úspora paliva

So službou Úspora paliva je vašej spoločnosti pridelený osobný poradca, ktorý vám pomôže znížiť spotrebu až do výšky 5 %.

Viac informácií o balíku Úspora paliva

Relevantné správy a príbehy

Zníženie spotreby paliva, ktoré predstihli všetky očakávania

Iba za štyri roky znížil český prepravca Vapas spotrebu paliva o 10 %. Kľúčom k jeho úspechu boli pravidelné školenia a vzdelávanie vodičov, ako čo najviac využiť najnovšie technológie spoločnosti Volvo.

...

Jedno okno do digitálneho sveta

Digitalizácia rýchlo mení spoločnosť. A prepravné odvetvie nie je žiadnou výnimkou. Carina Holmová, manažérka služieb v spoločnosti Volvo Trucks vysvetľuje, ako uvedenie portálu Volvo Connect, jedného rozhrania pre informácie a služby, uľahčí ...

IT prístup

Je dôležité poznať polohu vašich nákladných vozidiel v reálnom čase a presne vedieť, čo prevážajú. To dosiahol Ben van Leeuwen zo spoločnosti Frigolanda....

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte predajcu

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám pomôže pri hľadaní správneho náhradného dielu aj pri opravách a servisovaní. Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne.

Vyhľadajte najbližšieho predajcu