Trucks

Muž držiaci tablet stojí pri okne a pozerá sa dole na svoj park nákladných vozidiel

Správa vozového parku

 

Udržte sa na špici s našimi prepojenými službami šitými na mieru. Údaje o jednotlivých vozidlách alebo celom vozovom parku vám pomôžu zmenšiť objem administratívy, zlepšia tok informácií a optimalizujú celú vašu prevádzku.
 

Možností je veľmi veľa. Vozový park a preprava sa vám budú riadiť jednoduchšie. Ušetríte palivo. Môžete sledovať stav vašich nákladných vozidiel. A oveľa viac. Všetko je dostupné v rámci portálu Volvo Connect, rozhrania pre vaše digitálne služby. Každodenná prevádzka bude efektívnejšia a ziskovejšia a budete mať pokoj na duši, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je skutočne dôležité: starostlivosť o vašich zákazníkov.

Prečo Správa vozového parku?

  • Zlepšite tok informácií
  • Maximalizujte čas prevádzkyschopnosti
  • Šetrite palivo
  • Maximalizujte užitočné zaťaženie a počet najazdených kilometrov
  • Znížte administratívnu záťaž
  • Zaistite si konkurencieschopnosť 

Portál Volvo Connect

Bez ohľadu na to, či jazdíte na vlastnom nákladnom vozidle alebo riadite vozidlový park, môžete prepojiť rozhodujúce aspekty svojho podnikania úplne novými spôsobmi. Na jednom mieste, po jednom prihlásení a na jeden pohľad. Portál Volvo Connect je rozhranie pre vaše digitálne služby. Predstavte si to ako digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém.

Vybrané služby

Informácie o vozidlách

Získajte okamžitý prehľad o celom vašom vozovom parku a jedným kliknutím skontrolujte aktuálny stav každého vozidla a vybavenia v reálnom čase. Medzi funkcie patrí prehľad celého vybavenia nákladných vozidiel a návesov a ich stavu; informácie o právnych inšpekciách (ak sú k dispozícii); monitorovanie tlaku v pneumatikách, výstrahy, varovania a upozornenia na rôzne udalosti; a schopnosť pridať funkcie, ako je napríklad načítanie údajov tachografu.

 

Aplikácia Volvo Connect

Portál Volvo Connect vo vašich vlastných rukách. Získajte prístup k výkonným analytickým nástrojom, informáciám o vybavení a dobe pracovného času vodičov; spravujte niekoľko vozových parkov; a posielajte okamžité správy – všetko z jedného intuitívneho a ľahko ovládateľného panela.

 

Servisná história

Servisná história je rýchly a ľahký spôsob, ako sledovať vaše uskutočnené návštevy servisu. Podrobnosti o vykonanej práci a dôvode návštev vyhľadajte podľa dátumu, zmluvy, servisu, faktúry alebo záruky.

Poznámky

Zmenšite objem administratívy a zjednodušte pracovné postupy. Poznámky umožňujú vodičom digitálne hlásiť akékoľvek problémy spojené s vozidlami, návesmi a ostatným vybavením, aby ich mohol správca vozového parku okamžite skontrolovať a vyriešiť. Správy je možné zobraziť podľa naliehavosti a vodiči si môžu pozrieť, či už bol problém zaznamenaný, aby sa zabránilo dvojitému hláseniu.

Zákaznícky portál

Zákaznícky portál je pracovným priestorom, kde môžete využívať plný potenciál svojich služieb. Užívatelia získajú svoj prístup, takže výhody môže využívať každý od majiteľov nákladných vozidiel a správcov vozových parkov po vodičov, dispečerov a administrátorov. Personalizovaný informačný panel ponúka prehľad informácií a služieb, ktoré sú pre danú osobu najrelevantnejšie.

 

Komunikácia v rámci vozového parku

Využite portál Volvo Connect na rozhovory medzi užívateľmi, vrátane vodičov, ktorí majú prístup k aplikácii Volvo Connect. K svojim okamžitým správam môžete dokonca pripojiť informácie o polohe, obrázky a súbory. 

Služby na jednom mieste

Prostredníctvom hlavného panelu portálu Volvo Connect získate jednoduchý prístup k digitálnym službám spoločnosti Volvo Trucks ako aj vybraných partnerov. Práve tu si budete môcť časom objednať a aktivovať služby z neustále sa zväčšujúcej ponuky.

 

 

 

Data Access

Služba Data Access umožňuje zdieľať dáta o vozidlách z vašich nákladných vozidiel Volvo s ďalšími systémami na spravovanie vozového parku. Služba Data Access založená na štandarde rFMS ponúka flexibilitu v podobe efektívneho spravovania vozového parku bez ohľadu na používanú platformu.

 

 

Portál pre ďalší vývoj

Vďaka vývojárskemu konceptu sa bude portál Volvo Connect v budúcnosti neustále rozvýjať a zlepšovať. Do ponuky sa tak dostanú nové, inovatívne služby vyvinuté vybranými odborníkmi a ďalšími partnermi.
 

Viac informácií o Portáli pre ďalší vývoj

Obráťte sa na obchodného zástupcu

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám pomôže s optimalizovaním vášho podnikania. Kontaktujte nás alebo sa zastavte osobne.