Trucks

Správcovia vozového parku to majú pod kontrolou

Stav vozidla

Majte plne pod kontrolou stav vozidiel vášho vozového parku. Služba Dynafleet - Stav vozidla vám umožňuje získať ako prehľad, tak aj podrobnejšie informácie o stave vašich nákladných vozidiel bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Výhodou je krátkodobá aj dlhodobá správu stavu vozidla a kontrola nad prevádzkyschopnosťou.

Prehľad o vozovom parku

Dynafleet zhromažďuje a spracúva upozornenia a výstrahy z prístrojových panelov vašich vozidiel. Prehľad služby Stav vozidla zobrazuje počet upozornení a výstrah vo vašom vozovom parku až na úroveň jednotlivých vozidiel. 

Pozrite na prístrojový panel

Pozrite sa bližšie na upozornenia a výstrahy týkajúce sa prevádzkových údajov až na úroveň prístrojového panela v jednotlivých vozidlách. Tu môžete získať podrobné informácie o upozorneniach, ako sú porucha svetiel, hladina paliva, opotrebovanie brzdového obloženia a tlak oleja. Všetky udalosti sa zaznamenávajú spolu s ďalšími parametrami, ako sú čas výskytu, poloha, údaje o vodičovi či počet motohodín, ktoré umožňujú hlbšiu analýzu.

Kľúčové výhody

  • Upozornenia a výstrahy z prístrojových panelov vozidiel vášho vozového parku.
  • Informácie z prístrojového panela, napríklad porucha svetiel, tlak oleja, opotrebovanie brzdových platničiek a ďalšie.
  • Všetky udalosti služby Stav vozidla zahŕňajú čas výskytu, polohu, meno vodiča, počet najazdených kilometrov a počet motohodín.
  • Oznámenia v reálnom čase

Získajte kontrolu

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám pomôže získať kontrolu nad svojimi vozidlami a objaviť všetky výhody služby Stav vozidla.