Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Dynafleet Vehicle Status.

Správca vozového parku má všetky vozidlá pod kontrolou

STAV VOZIDLA

Získajte plný prehľad o stave vozidiel vo vašom vozovom parku. Služba Dynafleet - Stav vozidla vám prináša prehľad a podrobnejšie informácie o stave vašich vozidiel bez ohľadu na ich aktuálnu polohu. Uľahčuje to krátkodobú i dlhodobú správu vozového parku a poskytuje kontrolu nad prevádzkyschopnosťou vozidiel.

Dynafleet collects and compiles warnings and alarms from your trucks.

Prehľad o vozovom parku

Dynafleet zhromažďuje a spracúva upozornenia a výstrahy z prístrojových panelov vašich vozidiel. Služba Dynafleet - Stav vozidla zobrazuje počet upozornení a výstrah vo vašom vozovom parku a ponúka podrobný prehľad k jednotlivým vozidlá.

Get detailed information about the status on vehicle level.

Sledujte prístrojový panel

Pozrite sa bližšie na upozornenia a výstrahy týkajúce sa prevádzkových údajov až na úroveň prístrojového panela v jednotlivých vozidlách. Tu môžete získať podrobné informácie o upozorneniach, ako sú nefunkčnosť svetiel, hladina paliva, opotrebovanie brzdového obloženia a tlak oleja. Všetky udalosti sa zaznamenávajú spolu s ďalšími parametrami, ako sú čas výskytu, poloha, údaje o vodičovi či počet motohodín, ktoré prinášajú detailnejšiu analýzu.

Kľúčové výhody

  • Upozornenia a výstrahy z prístrojových panelov vozidiel vášho vozového parku.
  • Informácie z prístrojového panela, napríklad nefunkčnosť svetiel, tlak oleja, opotrebovanie brzdového obloženia atď.
  • Všetky zaznamenávané udalosti súvisiace so stavom vozidla zahŕňajú aj čas výskytu, polohu, meno vodiča, počet najazdených kilometrov a počet motohodín.
  • Oznámenia o stave vozidla v reálnom čase.

Získajte plnú kontrolu

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám pomôže získať kontrolu nad vašimi vozidlami a objaviť všetky výhody služby Dynafleet - Stav vozidla.