Kto je vaším najlepším vodičom?

Pomocou hodnotenia úspory paliva budete mať prehľad o úspore paliva vašich vodičov a ich vozidiel. Hodnotenie zobrazuje na hodnotiacej škále od 0 až 100 výkon vodičov v štyroch kľúčových oblastiach: prispôsobenie rýchlosti, využitie motora a radenia rýchlostných stupňov, predbiehanie a brzdenie, a státie.

Služba Palivo a životné prostredie umožňuje vodičom počas riadenia kontrolovať a prispôsobovať techniky jazdy. Môže im pomôcť znížiť spotrebu paliva až o 5 percent.

Johan Rundberg

Produktový manažér, Volvo Trucks

Vaše hodnotenie úspory paliva vám umožní kontrolovať priebežne spotrebu paliva

Trendy a školenie

Výsledky hodnotenia úspory paliva vám umožňujú podrobne porovnať výkon vašich vodičov. Tieto informácie spolu s efektívnym školením vodičov vám umožnia kontrolu dlhodobej spotreby paliva.

Získajte viac informácií o kurzoch programu rozvoja vodičov
Správy o hladinách emisií: jednoduché vytvorenie a zdieľanie

Rozšírte vaše podnikanie

Vyššia úsporu paliva znižuje váš vplyv na životné prostredie. Presná dokumentácia v oblasti emisií vám môže pomôcť pri získaní a udržaní zákazníkov, ktorí sú šetrní k životnému prostrediu. Tvorba správ o emisiách je jednoduchá a v prípade potreby môžu byť automaticky odosielané vašim zákazníkom. Súhrnné správy o palive a ekologickom dopade sú dostupné pre nákladné vozidlá s dieselovými motormi aj s pohonom na LNG.

Dynafleet Palivo a životné prostredie.

Inštrukcie pre vodiča

Poskytnite vašim vodičom potrebné rady na optimalizáciu ich techniky jazdy. Dokonca aj počas samotnej jazdy. Inštrukcie pre vodiča je funkcia vnútri kabíny, ktorá na ceste zabezpečuje nepretržitú analýzu. Ide o neoceniteľný a citlivý nástroj, ktorý bol navrhnutý s cieľom zlepšiť vaše finančné výsledky. 

Kľúčové výhody

  • Prehľad spotreby paliva, prejdenej vzdialenosti, hladiny emisií atď.
  • Analýza úspory paliva jednotlivých vodičov
  • Zrozumiteľné správy, ktoré pomáhajú dosahovať dlhodobé úspory a zobrazujú oblasti, kde je možné ušetriť náklady
  • Systém výstrah vás upozorní na významné zmeny v spotrebe paliva a možnú krádež paliva
  • Správy o hladinách emisií, ktoré môžu byť automaticky odosielané zákazníkom šetrným k životnému prostrediu
  • Súhrnné správy sú dostupné pre nákladné vozidlá s dieselovými motormi aj s pohonom na LNG.
VT

Chcete sa dozvedieť viac?

Naši predajcovia sú odborníkmi na systém Dynafleet. Porozprávajte sa so svojím miestnym predajcom a zistite viac o našej službe Palivo a životné prostredie.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu