Volvo Exchange brake caliper

Aj 10 cm môže zmeniť váš svet

Repasovaný brzdový strmeň Volvo prispieva k vášmu bezpečiu a dodáva vášmu vozidlu výkon a spoľahlivosť, akú od značky Volvo očakávate. Všetky tolerancie sú dodržané do posledného milimetra a diel možno použiť vo všetkých vozidlách vyrobených od roku 2016.

Diely repasujeme tak, aby ste už nikdy nemuseli hľadať kompromisy. Preto repasované brzdové strmene Volvo dodávame s dvojročnou medzinárodnou zárukou.

 

A complete exchange brake caliper unit

Kompletná jednotka repasovaného brzdového strmeňa

Teraz si môžete zakúpiť kompletný repasovaný brzdový strmeň Volvo pre vozidlá vyrobené od roku 2006. Pokiaľ sa rozhodnete pre repasované brzdové strmene, zachováte si integritu brzdovej sústavy a budúce náklady na údržbu a opravy udržíte na minime. V skutočnosti bude všetko fungovať presne tak, ako keď vaše vozidlo na začiatku opúšťalo továreň.

2 years fitted parts warranty

2-ročná záruka na namontované diely

Pokiaľ sa rozhodnete pre kompetnú repasovanú jednotku brzdového strmeňa z programu repasovaných dielov Volvo a necháte si ho namontovať našimi kvalifikovanými mechanikmi, poskytneme vám rovnakú záruku ako na nový diel. Vďaka prístupu ku globálnej servisnej sieti tak nebude záležať na tom, kde na svete sa práve budete nachádzať, pretože záruka platí všade.

 

Maximising uptime

Zvýšenie doby prevádzkyschopnosti na maximum

Prečo plytvať časom na opravu brzdového strmeňa, keď môžete jednoducho vymeniť celú jednotku? Repasované diely Volvo sú prepracované tak, aby sa z hľadiska výkonu, spoľahlivosti a kvality vyznačovali rovnakými, alebo dokonca ešte lepšími parametrami, ako mali pôvodné diely. Celý proces je veľmi jednoduchý. Vrátite opotrebovaný diel a namiesto neho si zakúpite kompletný repasovaný diel Volvo. Opotrebovaný diel prehliadneme, a pokiaľ prejde kontrolou, vykonáme jeho repas. Následne ho dáme k dispozícii do globálnej siete skladov, aby ho mohol využiť iný zákazník. 

Competitive pricing

Priaznivé ceny

Repasované diely majú priaznivé ceny, pretože na vašich celkových nákladoch na vlastníctvo nám záleží. Chceme, aby ste mohli za rozumnú cenu udržať svoje Volvo v stave a nemuseli robiť kompromisy ohľadom kvality, výkonu či spoľahlivosti. S repasovanými dielmi zostane vaše Volvo stále Volvom.

Volvo safety and performance

Volvo - bezpečnosť a výkon

V otázke predchádzania nehodám môžu často rozhodovať aj centimentre. Z tohto dôvodu poskytujú brzdové technológie Volvo Trucks vysokú úroveň bezpečnosti. Jedná sa o neodeliteľnú súčasť značky Volvo Trucks. Väčšia stabilita, kratšie brzdné dráhy a lepšie jazdné vlastnosti možno totiž dosiahnuť iba s perfektne fungujúcou brzdnou sústavou. Repasované diely zaistia, že si systém zachová svoje parametre, a keď je to potrebné, upravíme diely pomocou najnovšej technológie tak, aby ste mali neustále zaistenú vysokú spoľahlivosť i výkon, aký od značky Volvo Trucks očakávate.  

Environmental care

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu

Vďaka výmenám opotrebovaných dielov môže spoločnosť Volvo dodávať vysoko kvalitné repasované náhradné diely s priaznivou cenou a ušetriť až 85 % surovín. Túto dobrú správu pre životné prostredie určite ocenia všetci. Všetko teda prebieha v súlade so základnými hodnotami spoločnosti Volvo, ktorými sú kvalita, bezpečnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

 

Never compromise on safety

Bezpečnosť nepozná kompromisy

Zastavte sa v najbližšom servisnom centre Volvo Trucks a nechajte si pripraviť ponuku na originálny repasovaný brzdový strmeň.

Nájdite najbližší servis