Udržiavajte vaše nákladné vozidlo v optimálnom stave, aby vám naďalej prinášalo zisky.

Výborná starostlivosť o vaše nákladné vozidlo

Vaše nákladné vozidlo budú obsluhovať kvalifikovaní mechanici spoločnosti Volvo, ktorí ho udržia v optimálnom stave, aby vám naďalej prinášalo zisky. Majú k dispozícii širokú ponuku nástrojov Volvo a všetky potrebné diagnostické a databázové systémy. Používajú jedine originálne náhradné diely Volvo. Okrem toho sú k dispozícii vtedy, keď vám to vyhovuje, takže nemusíte prerušiť prevádzku. 

Predbežný plán a cena služby

Výborná starostlivosť o vaše podnikanie

Servis, ktorý je vopred naplánovaný a má stanovenú cenu, vám poskytne väčšiu kontrolu nad prevádzkou a lepší výhľad v rámci vášho podnikania, pričom vám ušetrí čas a peniaze strávené administratívou. Nákladné vozidlo s pravidelným servisom je tiež spoľahlivejšie a dosahuje vyššiu úsporu paliva. Všetky tieto faktory znižujú celkové náklady spojené s vlastníctvom a odbremeňujú vás, takže sa môžete sústrediť na rast vášho podnikania.

Vyberte si ideálnu zmluvu

Záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Volvo Zlatá zmluva

Získajte náskok pomocou záruky 100 % prevádzkyschopnosti, kompletných opráv nákladného vozidla a preventívnej údržby.

Viac informácií o Zlatej zmluve
Kryje opravy hnacej línie

Strieborná zmluva Volvo

Získajte servisný plán, ktorý pokryje nákladné opravy hnacej línie, ako aj preventívnu údržbu, a zaručí vám pocit istoty.

Viac informácií o Striebornej zmluve
Vaše nákladné vozidlo je kryté dohodnutým servisným plánom

Modrá zmluva Volvo

Postaráme sa o preventívnu údržbu, zatiaľ čo pre vaše nákladné vozidlo vypracujeme spoločne servisný plán.

Viac informácií o Modrej zmluve
Servis je prispôsobený vašim potrebám

Začnite so servisným plánom

Maximálna prevádzkyschopnosť začína bezplatným servisným plánom. Oboznámime sa s vaším nákladným vozidlom a vašimi obchodnými činnosťami, a spoločne určíme vhodnú úroveň údržby. Potom spolu vypracujeme servisný plán, ktorý vám pomôže dostať maximum z každého prejdeného kilometra.

VT

Ktorá zmluva vám najviac vyhovuje?

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks vám zodpovie všetky otázky. Zastavte sa osobne alebo zavolajte a realizujte svoj servisný plán.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu