Odborníci na nákladné vozidlá Volvo používajú iba originálne náhradné diely Volvo

VÝNIMOČNÝ SERVIS

Žiadna iná dielňa nedokáže vášmu vozidlu Volvo poskytnúť to, čo originálny servis. U nás máte istotu, že veci robíme správne. Nesnažíme sa prácu si uľahčiť. S nami vás teda nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenie. Naši mechanici sú kvalifikovaní odborníci. Disponujú širokým výberom špeciálnych nástrojov, potrebným diagnostickým vybavením a informačnými databázami. A vždy používajú jedine originálne náhradné diely Volvo. Na tie je poskytovaná 2-ročná záruka, ak sú namontované v autorizovanom servise. V originálnom servise Volvo sa teda môžete spoľahnúť, že vaše vozidlo dostane len tie najlepšie služby.

Získajte viac informácií o originálnych náhradných dieloch Volvo
Predchádzame tomu, aby menej závažné problémy neprerástli do nákladných porúch

Preventívna údržba

Preventívna údržba je najlepším spôsobom, ako predísť neplánovaným zastaveniam. Urobíme základný servis, vymeníme filtre a mazivá a vykonávame celý rad najrôznejších kontrol, vďaka ktorým napravíme drobné nedostatky skôr, ako sa z nich stanú väčšie, a predovšetkým finančne nákladnejšie problémy.

Ďalšie informácie o Volvo Servisných zmluvách
Spoločne vytvoríme servisný plán, ktorý vyhovuje vaším potrebám

Váš osobný plán

Preventívna údržba sama o sebe pre nás nie je všetko – musí totiž byť prispôsobená vášmu vozidlu a vášmu typu podnikania. Nechajte si zdarma zostaviť servisný plán. Stačí venovať krátky čas konzultácii s nami a my vám pripravíme servisný plán zahŕňajúci všetku potrebnú údržbu presne podľa vašich potrieb. Vždy tak budete včas vedieť, kedy vaše vozidlo navštívi servisnú dielňu a koľko to bude stáť.

VT

Ponuka z prvej ruky

Zastavte sa vo Volvo Truck Centre a jeho zamestnanci vám radi poskytnú viac informácií o originálnom servise Volvo a výhodách, ktoré môžu vašej spoločnosti priniesť. 

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu