Trucks

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition

Jedným z hlavných ekologických problémov dneška je otázka klímy a z celého sveta sú počuť výzvy k okamžitým opatreniam. Spoločnosť Volvo Trucks si uvedomuje, že situácia je naliehavá. Nemôžeme čakať na riešenia zajtrajška - musíme konať tu a teraz. A práve preto vstupujú na scénu naše nákladné vozidlá Climate Wise Edition.

Na každom zlepšení záleží

Nákladné vozidlá Climate Wise Edition sú dopravné riešenia pre regionálnu a diaľkovú prepravu, ktoré sú udržateľnejšie počas celého životného cyklu. Prijali sme opatrenia, aby naše výrobné závody boli klimaticky neutrálne. Zvyšné emisie COvytvárané vo výrobnom reťazci sú klimaticky kompenzované. Kompenzácia je certifikovaná programom Gold Standard a je súčasťou každého nákladného vozidla Climate Wise Edition.

Získajte prehľad o Climate Wise Edition v interaktívnej produktovej brožúre

Modely nákladných vozidiel Climate Wise Edition

Nákladné vozidlá Climate Wise Edition sú k dispozícii v podobe úsporného Volvo FH s technológiou I-Save, Volvo FH LNG s plynovým pohonom a Volvo FM LNG s plynovým pohonom. Sú navrhnuté tak, aby dosahovali úspornú prevádzku s vysokým výkonom a nízkymi emisiami CO2. Ak je vaším cieľom znížiť svoju stopu CO2 a zlepšiť tak udržateľnosť vášho podnikania, vozidlá Climate Wise Edition môžu byť tou správnou voľbou.

Projekt s cieľom znížiť emisie

Nákladné vozidlá Climate Wise Edition sú klimaticky kompenzované v spolupráci s naším partnerom South Pole, popredným tvorcom projektov globálneho znižovania emisií pre dobrovoľnú kompenzáciu. Okrem priameho prínosu pre klímu projekty prispievajú aj k udržateľnému ekologickému a sociálnemu rozvoju v mestách a regiónoch, v ktorých sa nachádzajú.

Viac o podpore projektu Volvo Trucks

Súvisiace príspevky

Aké sú vaše prepravné potreby?

Preskúmajte naše riešenia, ktoré ich spĺňajú.

Znižovanie vašej stopy sa nebolo nikdy tak príjemné

Vyšší krútiaci moment a menšia spotreba vďaka technológii I-Save

Chcete sa stať súčasťou projektu Climate Wise?

Porozprávajte sa s nami o vhodnom riešení.