Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

nákladné vozidlá volvo na elektrický pohon

Vieme, že mnoho prepravných spoločností sa usilovne snaží znížiť svoju ekologickú stopu, zlepšiť pracovné prostredie vodičov a prispievať k tomu, aby bola prevádzka v mestách tichšia a čistejšia. Túto cestu chceme podporiť naším radom elektrických nákladných vozidiel a riešeniami zameranými na čisto elektrickú prepravu.

The electric trucks from Volvo Trucks can make cities quieter and cleaner.

Hneď od začiatku

Prechod na elektrinu je investíciou do budúcnosti. Ak máte záujem o prechod na elektrický pohon, využívať elektrický pohon, vždy začíname dôkladnou analýzou vašich potrieb, aby sme vám mohli pripraviť kompletné prepravné riešenie, ktoré dokonale vyhovuje vašej prevádzke.

Výhody 

Vďaka nulovým emisiám výfukových plynov a nižšiemu hluku budete môcť vyzdvihnúť a doručiť tovar na miesta, kam bežné nákladné vozidlá nemôžu. Nižšia hladina hluku môže vytvárať nové príležitosti k zaisťovaniu širokej škály prepravných úloh v čase mimo špičky. Tým sa v preťažených mestách zlepšuje využitie priestoru v čase.

Každodenná prevádzka

Naše elektrické nákladné vozidlá sú v porovnaní s tradičnými nákladnými vozidlami veľmi tiché, a to tak pri jazde aj počas státia na mieste. Hladina hluku a vibrácií je oveľa nižšia v kabíne aj pri činnostiach okolo vozidla. Elektromotor naviac ponúka veľmi hladký a plynulý prísun energie. Je to ideálne pri častom zastavovaní, ktoré je pri preprave v meste typické.

Naše plne elektrické modely nákladných vozidiel

Pozrite si prehľad našich elektrických nákladných vozidiel v interaktívnej produktovej brožúre

Alebo si ju prevezmite tu

Súvisiace články

Máte nejaké otázky?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ich ochotne zodpovie. Zastavte sa v Truck Centre, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.