Trucks

Preprava na elektrinu: Služby a podpora

Spoločnosť Volvo Trucks postupne predstavuje plne elektrické nákladné vozidlá už od roku 2018 a dnes ponúka celý modelový rad, ktorý vyhovuje potrebám prepravy od ľahkých dodávok až po náročné stavebné práce. Plne elektrický vozový park si však vyžaduje primerané služby a maximálnu podporu. A naši zákazníci a obchodní partneri vedia, že aj v tejto oblasti sa môžu na nás spoľahnúť. Čítajte ďalej a zistite, ako sa s našou podporou stanú vaše elektrické nákladné vozidlá komplexným riešením elektromobility.

Majte stále nabité

Poradíme vám s výberom správneho riešenia pre nabíjanie, a zaistíme, aby váš potenciál a produktivita boli využité čo najviac. Zohľadníme rôzne faktory, ako sú trasy, kapacita akumulátorov, dostupné nabíjacie sloty a prevádzkové hodiny, aby ste mohli vozidlo využívať kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

  • Nástenný box na striedavý prúd určený k nabíjaniu cez noc, ku každému zakúpenému elektrickému nákladnému vozidlu Volvo.
  • Ak potrebujete nabíjanie s vyššou kapacitou, poradíme vám, ako si vybrať riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Doručujte načas

Využite na maximum prepravné riešenie, ktoré vám pomôže dodržať vaše sľuby – také, ktoré je pripravené vždy, keď ho potrebujete.

Naša servisná zmluva Volvo Gold naviac pokrýva celé vozidlo a ponúka všetko, čo potrebujete k minimalizácii rizika akýchkoľvek neplánovaných zastávok:

• Pokrytie celého vozidla

• Servisný plán prispôsobený vašim potrebám a harmonogramu

• Monitorovanie nevyhnutných súčastí vozidla, ako napríklad akumulátory

• Údržba a diagnostika na diaľku

• Asistenčná služba na ceste 24/7

• Originálny Volvo servis a náhradné diely - bez kompromisov v kvalite

• Záväzok prevádzkyschopnosti

Majte kontrolu nad trasami a dojazdom

Optimalizácia dojazdu znamená, že nebudete musieť obetovať kapacitu nákladu, aby ste odviezli viac akumulátorov, ako reálne potrebujete. Získate prístup k nástrojom, ktoré vám umožnia spúšťať simulácie dojazdu a plánovať si trasy – vopred aj dynamicky počas pracovného dňa.

  • Volvo Connect ponúka možnosť odosielať trasy priamo na displej vodiča.
  • Vodič dostane spätnú väzbu o tom, ako jazdiť energeticky čo najúspornejšie s cieľom zvyšovať jeho dojazd na maximum.

Servisná zmluva pre pokoj na duši

Naša servisná zmluva Volvo Gold pokrýva kompletné vozidlo a poskytuje vám prístup ku všetkému, čo potrebujete, aby ste minimalizovali riziko akýchkoľvek neplánovaných zastávok. Zahŕňa preventívnu údržbu, opravy, výmenu akumulátorov* a vďaka našim monitorovacím systémom budeme sledovať stav akumulátorov.

 

*V spoločnosti Volvo Trucks to označujeme ako minimálna využiteľná energia (MUE). To zaisťuje, že máte vždy stanovenú minimálnu kapacitu batérie na jedno nabitie, na vozidlo, v súlade s parametrami špecifikácie.


Kliknutím na obrázok veľa textu si môžete stiahnuť
leták s detailnými informáciami o zmluve Volvo GOLD ELECTRIC.

Brožúra o prechode na elektrinu

Časté dotazy o elektromobilite

Naše komplexné elektrické riešenie