Trucks

Tichá sila. Pripravená do akcie.

Volvo FH Electric disponuje silou, vytrvalosťou a presnosťou ako profesionálny bubeník. A vďaka svojej úplne tichej kabíne a nulovým emisiám je to jazda budúcnosti. Naše elektrické ťažké nákladné vozidlá prešli na jedno nabitie 345 kilometrov pri celkovej hmotnosti 40 ton. S prestávkou na dobitie by mohli za dennú smenu prejsť až 500 kilometrov.

Pozrite sa na tri filmy nižšie, ako naše elektrické nákladné vozidlá testuje legendárny rockový bubeník Mikkey Dee (Scorpions, Motörhead).

Zošliapnite pedál. Energia modelu Volvo FH Electric.

Heavymetalové nákladné vozidlo Volvo FH Electric na testovacej dráhe. Je to rockový nárez? Tatu Ljokkoi zo spoločnosti Volvo Trucks si v kabíne prisadne k Mikkey Deeovi, aby sa zoznámil s hlavnými výhodami prechodu na elektrický pohon: Tichá jazda bez vibrácií, plynulý a gigantický výkon až 490 kW/666 k dispozícii od prvej sekundy.

Kúzelný dotyk. Presnosť modelu Volvo FMX Electric.

Vďaka elektrickému pohonu je manévrovanie v úzkych a náročných miestach jednoduché a pod kontrolou. Mikkey Dee je známy svojou technikou intenzívneho využívania oboch pedálov. Podarí sa mu presne riadiť 32-tonové vozidlo Volvo FMX Electric z prudkého svahu? 

Nová úroveň zručností. Flexibilita modelu Volvo FMX Electric.

Elektrické nákladné vozidlá Volvo sú rovnako flexibilné ako ich naftové ekvivalenty a možno ich postaviť prakticky pre akúkoľvek úlohu. A kvôli absencii hluku a emisií sú dokonalé pre plnenie nočných úloh – ako možno vôbec najlepšie bubenícke sólo v dejinách heavymetalu.

Kontaktujte svojho špecialistu na elektromobilitu

Volvo FH Electric

Časté dotazy o elektromobilite