Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Moderná klasika

Nákladné vozidlá Volvo radu Classic ponúkajú osvedčené prepravné riešenia – sú vyrobené tak, aby zvýšili vašu prevádzkyschopnosť a produktivitu. Rad Classic je k dispozícii súbežne s novými nákladnými vozidlami Volvo a prichádza v rovnakej kvalite a s rovnako výhodným vlastníctvom, na aké ste zvyknutí od spoločnosti Volvo Trucks.

Volvo FH16 Classic

Sú navrhnuté pre tie najťažšie a najnáročnejšie úlohy 

Volvo FH Classic

Stvorené na diaľkovú prepravu 

Zostávajúci čas na objednanie vášho nákladného vozidla z radu Classic

Volvo FMX Classic

Gigant na stavenisku 

Volvo FM Classic

Prispôsobiteľné takmer každej prepravnej úlohe 

Volvo Unlimited Edition

Definované svojou povahou, oddané vodičovi 

Countdown for Classic Trucks

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

Looking for a top-class truck? Then don’t miss out on this opportunity. Select your favourite truck from the Volvo Classic range. You can look forward to a modern, high-performing classic – tailored exactly to your needs and preferences. Sales end soon – so order your Volvo Classic today!

Volvo FH16 Classic

Volvo FH Classic

Volvo FM Classic

Volvo FMX Classic

Záruka na vaše vozidlo

Súčasťou vášho nového nákladného vozidla Volvo je 12-mesačná záruka na vozidlo a 24-mesačná záruka na hnaciu líniu. Spolu poskytujú komplexný balík výhod, ktoré vás chránia pred prípadnými výrobnými chybami. Akákoľvek chybná súčasť bude bezplatne opravená alebo vymenená v autorizovanom servise Volvo.

Záruka na vozidlo Volvo platí počas obdobia 12 mesiacov od dátumu dodania bez ohľadu na počet najazdených kilometrov. Záruka na hnaciu líniu platí 24 mesiacov od dátumu dodania alebo do 300 000 km. Váš predajca vám poskytne všetky podrobnosti o podmienkach záruky.

Ste pripravení na klasiku?