Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition

Jedným z hlavných ekologických problémov dneška je otázka klímy a z celého sveta sú počuť výzvy k okamžitým opatreniam. Spoločnosť Volvo Trucks si uvedomuje, že situácia je naliehavá. Nemôžeme čakať na riešenia zajtrajška - musíme konať tu a teraz. A práve preto vstupujú na scénu naše nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition.

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition sú počas celého svojho životného cyklu udržateľnejšie.

Každá zmena k lepšiemu je vítaná

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition sú dopravné riešenia pre regionálnu a diaľkovú prepravu, ktoré sú udržateľnejšie počas celého životného cyklu. Podnikli sme kroky, aby naše výrobné závody boli klimaticky neutrálne. Zvyšné emisie COvytvárané vo výrobnom reťazci sú klimaticky kompenzované. Kompenzácia je certifikovaná osvedčením Gold Standard a je súčasťou každého nákladného vozidla edície Climate Wise Edition.

Získajte prehľad o edícii Climate Wise Edition v interaktívnej produktovej brožúre

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition produkujú menej emisií CO2.

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition sú úsporné vozidlo Volvo FH s technológiou I-Save, Volvo FH LNG s plynovým pohonom a Volvo FM LNG s plynovým pohonom. Sú navrhnuté tak, aby dosahovali úspornú prevádzku s vysokým výkonom a nízkymi emisiami CO2. Ak máte ambíciu znížiť svoju stopu CO2, aby ste zlepšili svoju udržateľnosť, nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition môžu byť tou správnou voľbou.

Projekt s cieľom znížiť emisie

Nákladné vozidlá edície Climate Wise Edition sú klimaticky kompenzované v spolupráci s naším partnerom South Pole, popredným tvorcom projektov globálneho znižovania emisií pre dobrovoľnú kompenzáciu. Okrem priameho prínosu pre klímu projekty prispievajú aj k udržateľnému ekologickému a sociálnemu rozvoju v mestách a regiónoch, v ktorých sa nachádzajú.

Viac informácií o projekte Podpora spoločnosti Volvo Trucks

Sledujte nás

Zaujímate sa o nákladné autá, dopravu a technológie? Prihláste sa na odber Centra znalostí spoločnosti Volvo Trucks, kde získate informácie od našich odborníkov o témach, ktoré sú pre vašu firmu dôležité.

Súvisiace príspevky

Aké máte prepravné potreby?

Preskúmajte naše riešenia, ktoré ich spĺňajú.

Znižovanie vašej stopy sa nebolo nikdy tak príjemné

Vyšší krútiaci moment a menšia spotreba vďaka technológii I-Save

Chcete sa stať súčasťou projektu Climate Wise?

Porozprávajte sa s nami o vhodnom riešení.