Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Priveďte posádku

KABÍNA PRE POSÁDKU VOLVO TRUCKS

Zahŕňa vaša prevádzka viac než vodiča a spolujazdca? Kabína pre posádku Volvo má priestor až pre deväť členov posádky. Všetci môžu rýchlo a bezpečne vstúpiť do kabíny a vystúpiť z nej. S našou kabínou pre posádku je nákladné vozidlo obzvlášť vhodné na rôzne nadstavby. Pozrite si ho zblízka.

 

Prispôsobené pre vašu prácu

V závislosti od svojich potrieb môžete získať kabínu pre posádku s rôznymi konfiguráciami sedadiel. Môžete napríklad získať sedadlá až pre deväť hasičov v jednom hasičskom vozidle. Dve vpredu, tri v strednom rade a štyri v zadnom rade. Ak chcete, môžete vybaviť kabínu samostatným nezávislým kúrením v kabíne a klimatizáciou pre posádku.

Efektívne a bezpečne

Vieme, že čo najrýchlejší a najbezpečnejší vstup a výstup z kabíny je dôležitý. Dvere sa otvárajú v širokom uhle. Dobre umiestnené držadlá a schody uľahčujú ľahký vstup a výstup. Všetky sedadlá majú bezpečnostné pásy, kabína pre posádku samozrejme prešla skúškou nárazu do kabíny.

Podvozok za kabínou pre posádku je určený na montáž nadstavby.

Stvorené na montáž nadstavby

Nadstavba na vašom nákladnom vozidle je pravdepodobne zložitá a potrebuje všetok priestor, ktorý je k dispozícii. Preto sme sa rozhodli neprekážať dizajnérom nadstavieb a uľahčiť im proces montáže. Hlavné komponenty, ako sú palivové nádrže, akumulátory a systém dodatočnej úpravy výfukových plynov, sú umiestnené pod kabínou.

Pripravené na montáž

V snahe skrátiť časy montáže nadstavby a vyhnúť sa demontáži vnútorných panelov je elektrická inštalácia pripravená s vopred zavedenými vodičmi a body elektrického pripojenia sú vopred definované.

Výkon pre náročné použitie

Vyberte si niektorý z motorov D11 a D13 a širokej škály pomocných pohonov na motore. Pre operácie s vysokými kapacitnými požiadavkami sú k dispozícii pomocné pohony s krútiacim momentom až do 2000 Nm.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Chcete prispôsobiť nákladné vozidlo pre celú posádku?

Porozprávajte sa so svojím predajcom.