Trucks

Priveďte posádku

KABÍNA PRE POSÁDKU VOLVO TRUCKS

Zahŕňa vaša prevádzka viac než vodiča a spolujazdca? Kabína pre posádku Volvo má priestor až pre deväť osôb. Všetci môžu rýchlo a bezpečne nastupovať a vystupovať. S kabínou pre posádku je nákladné vozidlo obzvlášť vhodné na ďalšie nadstavby. Preskúmajte ho s nami zblízka.

 

Prispôsobené pre vašu prácu

V závislosti od svojich potrieb môžete získať kabínu pre posádku s rôznymi konfiguráciami sedadiel. Napríklad až deväť sedadiel v jednom hasičskom vozidle. Dve vpredu, tri v strednom rade a štyri v zadnom rade. Ak chcete, môžete vybaviť kabínu samostatným nezávislým kúrením a klimatizáciou.

Účinne a bezpečne

Vieme, že je dôležité nastupovať a vystupovať čo najrýchlejšie a zároveň aj čo najbezpečnejšie. Dvere sa otvárajú pod širokým uhlom. Dobre umiestnené držadlá a schody uľahčujú nástup a výstup. Všetky sedadlá majú bezpečnostné pásy, kabína pre posádku samozrejme absolvovala nárazovú skúšku bezpečnosti.

Stvorené pre nadstavbu

Nadstavba na vašom nákladnom vozidle je pravdepodobne zložitá a potrebuje všetok priestor, ktorý je k dispozícii. Preto sme sa rozhodli do budovania nadstavieb nezasahovať, ale naopak uľahčiť proces montáže. Hlavné komponenty, ako sú palivové nádrže, batérie a systém dodatočnej úpravy výfukových plynov, sú umiestnené pod kabínou.

Pripravené na montáž

V snahe skrátiť časy montáže nadstavby a vyhnúť sa demontáži vnútorných panelov je elektrická inštalácia pripravená s vopred zavedenými vodičmi a body elektrického pripojenia sú preddefinované.

Výkon pre náročné použitie

Vyberte si niektorý z motorov D11 a D13 a širokej škály pomocných pohonov na motore. Pre operácie s vysokými kapacitnými požiadavkami sú k dispozícii pomocné pohony s krútiacim momentom až do 2000 Nm.

V ponuke pre tieto nákladné vozidlá

Chcete prispôsobiť nákladné vozidlo pre celú posádku?

Porozprávajte sa so svojím predajcom.