Trucks

Priveďte posádku

KABÍNA PRE POSÁDKU VOLVO TRUCKS

Zahŕňa vaša prevádzka viac než vodiča a spolujazdca? Kabína pre posádku Volvo má priestor až pre deväť členov posádky. Všetci môžu rýchlo a bezpečne vstúpiť do kabíny a vystúpiť z nej. S našou kabínou pre posádku je nákladné vozidlo obzvlášť vhodné na rôzne nadstavby. Pozrite si ho zblízka.

 

Prispôsobené pre vašu prácu

V závislosti od svojich potrieb môžete získať kabínu pre posádku s rôznymi konfiguráciami sedadiel. Môžete napríklad získať sedadlá až pre deväť hasičov v jednom hasičskom vozidle. Dve vpredu, tri v strednom rade a štyri v zadnom rade. Ak chcete, môžete vybaviť kabínu samostatným nezávislým kúrením v kabíne a klimatizáciou pre posádku.

Efektívne a bezpečne

Vieme, že čo najrýchlejší a najbezpečnejší vstup a výstup z kabíny je dôležitý. Dvere sa otvárajú v širokom uhle. Dobre umiestnené držadlá a schody uľahčujú ľahký vstup a výstup. Všetky sedadlá majú bezpečnostné pásy, kabína pre posádku samozrejme prešla skúškou nárazu do kabíny.

Stvorené na montáž nadstavby

Nadstavba na vašom nákladnom vozidle je pravdepodobne zložitá a potrebuje všetok priestor, ktorý je k dispozícii. Preto sme sa rozhodli neprekážať dizajnérom nadstavieb a uľahčiť im proces montáže. Hlavné komponenty, ako sú palivové nádrže, akumulátory a systém dodatočnej úpravy výfukových plynov, sú umiestnené pod kabínou.

Pripravené na montáž

V snahe skrátiť časy montáže nadstavby a vyhnúť sa demontáži vnútorných panelov je elektrická inštalácia pripravená s vopred zavedenými vodičmi a body elektrického pripojenia sú vopred definované.

Výkon pre náročné použitie

Vyberte si niektorý z motorov D11 a D13 a širokej škály pomocných pohonov na motore. Pre operácie s vysokými kapacitnými požiadavkami sú k dispozícii pomocné pohony s krútiacim momentom až do 2000 Nm.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Chcete prispôsobiť nákladné vozidlo pre celú posádku?

Porozprávajte sa so svojím predajcom.