Trucks

Energia pod kontrolou

DUÁLNY SYSTÉM AKUMULÁTOROV VOLVO TRUCKS

Keď je kabína vozidla nielen vaším pracoviskom, ale aj vaším domovom, vtedy sa musíte spoľahnúť na funkcie a vybavenie kabíny, ktoré vyžadujú energiu, a to aj keď je motor vozidla vypnutý. Na tento účel môžete získať systém akumulátorov, ktorý umožňuje vysoký komfort bývania vo vozidle bez potreby kompromisov z hľadiska možností naštartovania nasledujúce ráno.

Dve batérie.
Oddelené obvody.

Tajomstvom zachovania energie sú dve samostatné súpravy batérií s oddelenými obvodmi. Jeden slúži výlučne na štartovanie motora a druhý na napájanie všetkých zariadení vo vozidle. Vďaka tomu môžete používať klimatizáciu, multimediálny systém a nabíjať si prenosné zariadenia bez starosti, že vybijete štartovaciu batériu vozidla.

Dlhšia životnosť

Duálny systém akumulátorov využíva technológiu gélových akumulátorov na napájanie zariadení vo vozidle a vylepšené mokré akumulátory na štartovanie. Gélové akumulátory vydržia úplné vybitie bez poškodenia a majú dlhšiu životnosť než tradičné mokré akumulátory. Dostupná je aj verzia s jednou súpravou gélových batérií. Gélové batérie môžu mať viac ako 10 – 15-násobne dlhšiu životnosť než mokré batérie.

Vlastné monitorovanie.

Systém kontroluje hladinu nabitia, aby predišiel vybitiu batérií. Najprv sa postupne vypnú všetky pomocné zariadenia a zobrazí sa vám upozornenie.

Vyberte si úroveň výkonu podľa svojich potrieb

Typ

Výkon

Systém s jedným gélovým vylepšeným mokrým akumulátorom (EFB)

170 Ah

Systém s jedným akumulátorom AGM

210 Ah

Duálny systém akumulátorov

75 Ah EFB na štartovanie + 210 Ah gélový Ah na bývanie

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Potrebujete dostatok energie?

Zabezpečíme vám pohodlie na bývanie aj schopnosť naštartovať.