Trucks

Vyrobený na náročné použitie

EXTRA ODOLNÝ NÁRAZNÍK OD SPOLOČNOSTI VOLVO TRUCKS

Prekonávate náročné dlhé trasy? Pohybujete sa na komplikovaných staveniskách? Musíte ťažiť drevo v nehostinných podmienkach? Robustný nárazník bol vyrobený pre náročné použitie v skutočne ťažkých podmienkach. Je štandardnou výbavou modelu Volvo FMX, ale je dostupný aj pre modely Volvo FHVolvo FH16.

Robustný dizajn

Extra odolný nárazník je vyrobený z prvotriednej ocele s hrúbkou 3 mm. Je čiastočne pokrytý silnou polypropylénovou vrstvou, ktorá zaisťuje vyššiu odolnosť voči poškriabaniu. Nárazník je pevný a robustný, takže ochráni prednú časť vášho vozidla v akomkoľvek teréne pred škrabancami, preliačinami v karosérii či poškodením svetlometov. 

Vyššia prevádzkyschopnosť

Nárazník je odolný. Ak ho však poškodíte tak silno, že potrebuje servis, výmena je jednoduchá. Pozostáva z troch častí a vďaka ľahko dostupným skrutkám je svojpomocná výmena poškodených dielov skutočne jednoduchá. Zvládnete ju aj sami, čím si ušetríte cestu do servisu a zostanete prevádzkyschopní.

Odolný nástupný schodík

Skombinujte extra odolný nárazník s robustným nástupným schodíkom. Jeho flexibilný dizajn zaručuje, že znesie menšie nárazy z ktorejkoľvek strany.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Klop, klop

Túžite po nákladnom vozidle do ťažkého terénu? Kontaktujte obchodného zástupcu Volvo Trucks.