Trucks

Vyrobený na náročné použitie

ROBUSTNÝ NÁRAZNÍK OD SPOLOČNOSTI VOLVO TRUCKS

Prekonávate náročné dlhé trasy? Pohybujete sa na komplikovaných staveniskách? Alebo hrôzostrašných ťažbárskych cestách? Robustný nárazník bol vyrobený na náročné použitie v skutočne ťažkých podmienkach. Je štandardnou výbavou modelu Volvo FMX, je však dostupný aj pre modely Volvo FH a Volvo FH16.

Robustný dizajn

Robustný nárazník je vyrobený z prvotriednej ocele s hrúbkou 3 mm. Je tiež čiastočne pokrytý hrubou polypropylénovou vrstvou, takže je menej náchylný na škrabance. Je silný a robustný, takže ochráni vaše nákladné vozidlo pred škrabancami, zárezmi a poškodením svetlometov. 

Zvýšte vašu prevádzkyschopnosť

Nárazník je odolný. Ak ho však poškodíte tak silno, že potrebuje servis, výmena je jednoduchá. Pozostáva z troch častí a vďaka ľahko dostupným skrutkám je svojpomocná výmena poškodených dielov skutočne jednoduchá. Ušetríte si tak cestu do servisu a zvýšite si prevádzkyschopnosť.

Pevnostný vstupný schod

Vyskúšajte kombináciu robustného nárazníka s robustným vstupným schodom. Skladací schod vďaka svojmu flexibilnému dizajnu znesie menšie nárazy zo všetkých smerov bez poškodenia.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Klop, klop

Túžite po nákladnom vozidle do ťažkého terénu? Kontaktujte predajcu.