×

Vyrobený na náročné použitie

ROBUSTNÝ NÁRAZNÍK OD SPOLOČNOSTI VOLVO TRUCKS

Prekonávate náročné dlhé trasy? Pohybujete sa na komplikovaných staveniskách? Alebo hrôzostrašných ťažbárskych cestách? Robustný nárazník bol vyrobený na náročné použitie v skutočne ťažkých podmienkach. Je štandardnou výbavou modelu Volvo FMX, je však dostupný aj pre modely Volvo FH a Volvo FH16.

Robustný dizajn

Robustný nárazník je vyrobený z prvotriednej ocele s hrúbkou 3 mm. Je tiež čiastočne pokrytý hrubou polypropylénovou vrstvou, takže je menej náchylný na škrabance. Je silný a robustný, takže ochráni vaše nákladné vozidlo pred škrabancami, zárezmi a poškodením svetlometov. 

Zvýšte vašu prevádzkyschopnosť

Nárazník je odolný. Ak ho však poškodíte tak silno, že potrebuje servis, výmena je jednoduchá. Pozostáva z troch častí a vďaka ľahko dostupným skrutkám je svojpomocná výmena poškodených dielov skutočne jednoduchá. Ušetríte si tak cestu do servisu a zvýšite si prevádzkyschopnosť.

Pevnostný vstupný schod

Vyskúšajte kombináciu robustného nárazníka s robustným vstupným schodom. Skladací schod vďaka svojmu flexibilnému dizajnu znesie menšie nárazy zo všetkých smerov bez poškodenia.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Klop, klop

Túžite po nákladnom vozidle do ťažkého terénu? Kontaktujte predajcu.