Trucks

Maximalizujte svoje užitočné zaťaženie

ODĽAHČENÉ VOZIDLÁ VOLVO TRUCKS

Počíta sa každý kilogram užitočného zaťaženia? A vyhýbate sa na trasách drsnému terénu? Potom si môžete vybrať Volvo FM alebo Volvo FH s odľahčenou špecifikáciou, ktorá vám umožní zvýšiť užitočné zaťaženie a produktivitu. A stále získate odolné a pohodlné prepravné riešenie. Váš obchodný zástupca Volvo Trucks vám pomôže s výberom odľahčeného nákladného vozidla.

Aké ľahké riešenie môžete získať?

Kombináciou našich odľahčených riešení môžete získať ťahač Volvo FM 4×2 s hmotnosťou 6 000 kg alebo Volvo FH 4×2 s hmotnosťou 6 600 kg. To znamená väčšie užitočné zaťaženie v rámci zákonných obmedzení hmotnosti.

Riešenia, vďaka ktorým budete ľahší

Každé drobné zníženie hmotnosti pomáha zvýšiť vaše povolené zaťaženie. Montáž predného listového odpruženia znižuje hmotnosť o 65 kg a zadná náprava s hmotnostne optimalizovanou konštrukciou znamená úsporu ďalších 90 kg. Hmotnostne optimalizované prvky podvozku, 7,1-tonová predná náprava, ľahké kotúčové brzdy, hliníkové konzoly a vzduchové zásobníky ďalej znižujú pohotovostnú hmotnosť vozidla.

Povolené zaťaženie konfigurácie 6×2

Hľadáte povolené zaťaženie bez nadmerného zvýšenia hmotnosti? Pozrite sa bližšie na odľahčenú tlačenú nápravu 6×2. Tlačená náprava je zdvíhateľná, aby ste ušetrili palivo, keď sa nepoužíva. A celá inštalácia je o 490 kilogramov ľahšia než konvenčná inštalácia 6×2.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Chcete zhodiť nejakú hmotnosť?

Porozprávajte sa s obchodným zástupcom Volvo Trucks o našich odľahčených nákladných vozidlách.