Trucks

Maximalizujte svoje užitočné zaťaženie

ODĽAHČENÉ VOZIDLÁ VOLVO TRUCKS

Počíta sa každý kilogram užitočného zaťaženia? A vyhýbate sa na trasách drsnému terénu? Potom si môžete vybrať verziu modelov Volvo FM alebo Volvo FH s odľahčenou špecifikáciou, ktorá vám umožní zvýšiť užitočné zaťaženie a produktivitu. A stále získate odolné a pohodlné prepravné riešenie. Váš predajca vám pomôže s výberom odľahčeného nákladného vozidla.

Aká ľahká konfigurácia je možná?

Kombináciou našich odľahčených riešení môžete získať ťahač Volvo FM 4×2 s hmotnosťou 6 000 kg alebo Volvo FH 4×2 s hmotnosťou 6 600 kg. To znamená väčšie užitočné zaťaženie v rámci zákonných obmedzení hmotnosti.

Riešenia, vďaka ktorým budete ľahší

Každé drobné zníženie hmotnosti pomáha zvýšiť vaše povolené zaťaženie. Montáž predného listového odpruženia znižuje hmotnosť o 65 kg a zadná náprava s dizajnom optimalizovaným z hľadiska hmotnosti znamená zníženie hmotnosti o 90 kg. Diely rámu podvozka optimalizované s hľadiska hmotnosti, 7,1-tonová predná náprava, ľahké kotúčové brzdy a hliníkové konzoly a zásobníky vzduchu ďalej znižujú vlastnú hmotnosť vozidla.

Povolené zaťaženie konfigurácie 6×2

Hľadáte povolené zaťaženie bez nadmerného zvýšenia hmotnosti? Pozrite si detailnejšie ľahkú inštaláciu tlačenej nápravy 6×2. Tlačená náprava je zdvíhateľná, čo umožňuje úsporu paliva, keď sa nepoužíva. A celá inštalácia je o 490 kilogramov ľahšia než konvenčná inštalácia 6×2.

K dispozícii pre tieto nákladné vozidlá

Chcete zhodiť hmotnosť?

Porozprávajte sa so svojím predajcom o našich odľahčených nákladných vozidlách.