Príručka pre vodiča

Volvo Trucks

Príručka pre vodiča

Tu nájdete na základe čísla podvozku vášho nákladného vozidla a preferovaného jazyka jedinečnú príručku vodiča. Príručka je k dispozícii v rôznych formátoch a zobrazuje iba informácie týkajúce sa vašej konfigurácie. Ak chcete zobraziť online verziu, kliknite na tlačidlo nižšie. Alebo si vyberte jednu z ďalších možností.

Príručka pre vodiča ako aplikácia

Mobilná aplikácia

Príručku vodiča je možné prevziať ako aplikáciu do mobilného zariadenia. Jednoducho ju prevezmite prostredníctvom aplikácie App Store (iOS) alebo Google Play (Android) a potom zadajte svoje jedinečné číslo podvozku a preferovaný jazyk.

Príručka pre vodiča v službe iTunes Príručka pre vodiča v službe Google play
Príručka pre vodiča ako súbor vo formáte PDF

Formát PDF

Kliknutím na odkaz nižšie si môžete stiahnuť vlastnú príručku vodiča ako dokument PDF. Informácie sú založené na vašom jedinečnom čísle podvozku a na vašom preferovanom jazyku.

Stiahnuť verziu vo formáte PDF
Príručka pre vodiča na integrovanom displeji

Integrovaný displej

Príručku vodiča môžete prezerať aj prostredníctvom určenej aplikácie na integrovanom displeji vášho nákladného vozidla. Tu nájdete prístup k všetkým dostupným funkciám vášho nákladného vozidla vo vašom preferovanom jazyku.

Príručka pre vodiča v tlačenej verzii

Opätovné vytlačenie príručky

Ak ste stratili svoju príručku alebo by ste chceli objednať novú verziu v inom jazyku, stačí len kontaktovať vášho predajcu, ktorý vám s objednávkou pomôže.

Vyhľadať predajcu
Vyhľadajte vášho miestneho predajcu

Potrebujete o príručke pre vodiča viac informácií?

Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks nájde riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Vyhľadajte vášho miestneho predajcu