Trucks

Prečítajte si viac informácií o tom, ako podporujeme tento segment, v interaktívnej brožúre o segmente

Maximálne využitie každej jazdy

Doprava v oblasti chemického a ropného priemyslu

Ste odborník – každý sa spolieha na vaše rozhodnutia a zručnosti. A ako skúsený vodič viete, že správne vybavenie vám pomáha riadiť riziká a udržiavať vašu produktivitu. Ponúkame prepravné riešenia, ktoré sú v súlade s prísnymi požiadavkami a vždy vám pomôžu ich splniť. Získajte u nás rýchle a ľahké nákladné vozidlá bez kompromisov v oblasti bezpečnosti alebo spoľahlivosti.

Volvo FM

Priestranné kabíny s ľahkým nástupom

 

Kľúčové informácie o výrobku

Výkon: 330 až 500 k.

Bezpečné a pohodlné kabíny v šiestich veľkostiach. Optimalizované pre nízku hmotnosť podvozku a efektivitu. Flexibilný podvozok pre nadstavbu.

 

Možnosti pohonu

nafta, LNG, bionafta, HVO.

 

Kľúčové funkcie

Elektronické riadenie stability – ESC. Systém Volvo Dynamic Steering s osobnými nastaveniami a asistenciou stability. Včasné varovanie pred nárazom s núdzovým brzdením. Ľahké súčasti podvozka.

Volvo FH

Vynikajúce pohodlie

 

Kľúčové informácie o výrobku

Výkon: 420 až 540 k.

Priestorné a pohodlné kabíny v piatich veľkostiach. Optimalizované pre vysoké tempo na dlhé vzdialenosti. Flexibilný podvozok pre nadstavbu.

 

Možnosti pohonu

nafta, LNG, bionafta, HVO.

 

Kľúčové funkcie

Elektronické riadenie stability – ESC. Systém Volvo Dynamic Steering s osobnými nastaveniami a asistenciou stability. Včasné varovanie pred nárazom s núdzovým brzdením. Ľahké súčasti podvozka.

Funkcie vozidiel Volvo Trucks pre vašu prevádzku

Preskúmajte riešenia, ktoré boli vytvorené, aby vám uľahčili život a zlepšili vašu prevádzku ešte viac.

Nízka hmotnosť umožňujúca väčšie užitočné zaťaženie 
Dokážeme vyrábať nákladné vozidlá na prepravu chemikálií, ropy a veľkoobjemových nákladov s veľmi nízkou hmotnosťou podvozku. A to všetko prispieva k zvýšeniu nosnosti.

Dynafleet
Služby Dynafleet uľahčujú sledovanie výkonnosti nákladných vozidiel, ako aj efektívnosti a bezpečnosti vodičov. V priebehu sekúnd môžete vytvoriť správy na základe širokej škály parametrov a zistiť, prečo jeden vodič spotrebuje viac paliva ako druhý. Táto služba je rýchla a presná a pomáha vám identifikovať potenciálne zlepšenia v oblasti nákladov na palivo, ekologickej stopy a bezpečnosti.

Prevodovka I-Shift Dual Clutch 
Prevodovka I-Shift Dual Clutch ponúka plynulé a dynamické zrýchlenie. Dokonalé riešenie, ak prepravujete kvapalný náklad. 

Dynamické riadenie Volvo podľa vašich predstáv 
Hľadáte dokonalú stabilitu a kontrolu pri každej rýchlosti v kombinácii s menším namáhaním ramien? Pozorne si prezrite dynamické riadenie Volvo. 

Jazdné vlastnosti na cestách 
Naše nákladné vozidlá vždy ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti a kontrolu za volantom. A vždy sa môžete spoľahnúť na najlepšiu podporu na trhu. Elektronická kontrola stability pomáha udržiavať smer bez šmyku. Dynamické riadenie Volvo s asistentom jazdy v jazdnom pruhu rozpoznáva a upravuje neúmyselné prechody do iného jazdného pruhu. A varovanie pred nárazom s núdzovým brzdením zasiahne, ak sa príliš priblížite k vozidlu idúcemu pred vami. To je len niekoľko príkladov. Je toho viac, poraďte sa so svojím predajcom.

Viditeľnosť
Naše kabíny ponúkajú vynikajúci výhľad s veľkorysými oknami a dobre navrhnutými zrkadlami. Okrem toho si môžete pridať až osem kamier (jednou z nich je rohová kamera na strane spolujazdca umiestnená v jeho spätnom zrkadle).

Optimalizácia pomocou systému I-See
I-See používa údaje o topografii na optimalizáciu rýchlosti a radenia na vašich trasách pre lepšiu spotrebu paliva.

Nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn 
Naše nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn jazdia na LNG (skvapalnený zemný plyn), ktorý okamžite znižuje vaše emisie CO2 a súčasne uchováva váš výkon a produktivitu.

Bezpečne z kopca s brzdou pre vyrovnanie súpravy
Plne naložené nákladné vozidlo a príves dolu svahom. Brzda pre vyrovnanie súpravy zabrzdí brzdy na kolesách prívesu, aby vyrovnala súpravu a vyhla sa jej zalomeniu.

Zmluva Volvo Gold 
Najlepší spôsob zabezpečenia prevádzkyschopnosti je zmluva Volvo Gold, ktorá zahŕňa všetky preventívne údržby a opravy nákladných vozidiel s pevným mesačným poplatkom. Vaše nákladné vozidlo tiež komunikuje na diaľku so servisom, aby boli vaše návštevy čo najefektívnejšie. Vaše nákladné vozidlo je udržiavané v najlepšom možnom stave a máte plnú kontrolu nad svojimi nákladmi. Ak sa počet najazdených kilometrov líši, vyberte si zmluvu Volvo Flexi-Gold, ktorá ponúka rovnaké krytie, no účtuje sa pri nej poplatok, ktorý je prispôsobený rytmu vášho podnikania.

Klient s odporúčaním

Keďže svoje nákladné vozidlá využívame naplno (niekedy až 7 500 hodín za rok), nízka hmotnosť prázdneho vozidla je veľmi dôležitá.

Nájdite si to správne zloženie

Porozprávajte sa s miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks a nájdite najlepšie riešenie pre vaše podnikanie v doprave v oblasti chemického a ropného priemyslu.