Trucks

Prečítajte si viac o tom, ako podporujeme tento segment, v interaktívnej brožúre o segmente

Zabezpečovanie medzinárodných dodávateľských trás

Preprava kontajnerov

Preberanie a doručovanie kontajnerov v prístavoch a na iných spojovacích uzloch znamená, že ste pripravení stať sa ďalším článkom v globálnom dodávateľskom reťazci. A budete potrebovať správne nástroje na efektívnu prácu v každom kroku. Prinášame vám riešenia, ktoré uľahčujú manévrovanie, kabíny s vynikajúcou viditeľnosťou a pohodlím a hnacie línie, ktoré vám pomôžu využiť každú kvapku paliva na maximum. 

Volvo FM

Priestranné kabíny s jednoduchým nastupovaním

 

Kľúčové informácie o produkte

Výkon: 330 - 500 koní

Bezpečné a pohodlné kabíny v šiestich veľkostiach. Optimalizované pre nízku hmotnosť podvozku a efektivitu. Flexibilný podvozok pre montáž nadstavby.

 

Možnosti pohonu

Nafta, LNG, bionafta, HVO.

 

Hlavné funkcie

Prevodovka I-Shift. Dynamické riadenie Volvo. Balík Výhľad pre vyššiu bezpečnosť. Flexibilný podvozok.

Volvo FH

Vynikajúce pohodlie

 

Kľúčové informácie o produkte

Výkon: 420 - 540 koní

Priestorné a pohodlné kabíny v piatich veľkostiach. Optimalizované na dlhé vzdialenosti. Flexibilný podvozok pre montáž nadstavby.

 

Možnosti pohonu

Nafta, LNG, bionafta, HVO.

 

Hlavné funkcie

Prevodovka I-Shift. Dynamické riadenie Volvo. Flexibilný podvozok.

Funkcie vozidiel Volvo Trucks pre vašu prevádzku

Preskúmajte riešenia, ktoré boli vytvorené, aby vám uľahčili život a zlepšili vašu prevádzku ešte viac.

Viditeľnosť
Vynikajúci výhľad s veľkorysými oknami a dobre navrhnutými zrkadlami. Okrem toho si môžete pridať až osem kamier (jednou z nich je rohová kamera na strane spolujazdca umiestnená v jeho spätnom zrkadle).

Dynafleet Palivo a životné prostredie 
Služby správy vozového parku zjednodušujú sledovanie výkonnosti vašich nákladných vozidiel a efektívnosti vodičov. Táto služba vám pomôže identifikovať potenciálne úspory, ktoré môžu zlepšiť vaše finančné výsledky a znížiť dopad na životné prostredie.

Prevodovka I-Shift Dual Clutch 
Prevodovka I-Shift Dual Clutch ponúka skutočne plynulé a dynamické zrýchlenie. Preradí za zlomok sekundy.

Pohodlné kabíny 
Všetky naše kabíny sa vyznačujú vysokou úrovňou pohodlia, nízkou hladinou hluku a dostatkom priestoru. Pre vás a veci, ktoré potrebujete.

Parkovacia klíma I-Park Cool
Prestávky alebo čakanie na termináloch sú omnoho príjemnejšie, keď máte v kabíne správnu teplotu. I-Park Cool je vstavaný a elektricky napájaný. A udržuje ovzdušie v kabíne chladné bez potreby motora vo voľnobehu.

Dynamické riadenie Volvo podľa vašich predstáv
Hľadáte dokonalú stabilitu a kontrolu pri každej rýchlosti v kombinácii s menším namáhaním ramien? Pozorne si prezrite dynamické riadenie Volvo.

Pohon na zemný plyn
Naše nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn jazdia na LNG (skvapalnený zemný plyn), ktorý okamžite znižuje vaše emisie CO2 bez zníženia produktivity. Tiež ponúkajú potenciál na zníženie vašich nákladov na palivo.

Financovanie a poistenie
Flexibilné finančné balíky a poistné služby šité na mieru od spoločnosti Volvo Financial Services vám pomôžu vytvoriť investíciu – a chrániť ju.

Zmluva Volvo Gold
Najlepší spôsob zabezpečenia prevádzkyschopnosti je zmluva Volvo Gold, ktorá zahŕňa všetky preventívne údržby a opravy nákladných vozidiel s pevným mesačným poplatkom. Vaše nákladné vozidlo tiež komunikuje na diaľku so servisom, aby boli vaše návštevy čo najefektívnejšie. Vaše nákladné vozidlo je udržiavané v najlepšom možnom stave a máte plnú kontrolu nad svojimi nákladmi. Ak sa počet najazdených kilometrov líši, vyberte si zmluvu Volvo Flexi-Gold, ktorá ponúka rovnaké krytie, no účtuje sa pri nej poplatok, ktorý je prispôsobený rytmu vášho podnikania.

Klient s odporúčaním

Našu značku sme vybudovali pomocou našich nákladných vozidiel Volvo. Ich spoľahlivosť je dôležitá pre získanie zákazky.

Ste pripravení pustiť sa do práce?

Porozprávajte sa s miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks a nájdite najlepšie riešenie pre vaše podnikanie v oblasti prepravy kontajnerov.