Trucks

Prečítajte si viac informácií o tom, ako podporujeme tento segment, v interaktívnej brožúre o segmente

Spájame regióny a krajiny

DIAĽKOVÁ PREPRAVA

Veľké vzdialenosti pre vás nie sú žiadna neznáma. Bez ohľadu na to, ako ďaleko vás vaše úlohy zavedú, vašou prácou je dodržiavať svoje sľuby. A pomáhať ostatným dodržať tie ich. Vieme, že všetko musí fungovať a že z každej kvapky paliva musíte vyťažiť maximum. Sme tu, aby sme vo vás vyvolali pocit, že sa vzdialenosti, ktoré prekonávate, scvrkávajú.

Funkcie vozidiel Volvo Trucks pre vašu prevádzku

Preskúmajte riešenia, ktoré vám uľahčia život a ešte viac vylepšia vašu prácu.

Šetrite palivo so systémom I-Save
Stúpanie zdoláte na vyššom rýchlostnom stupni, a nielen že tým ušetríte palivo bez straty rýchlosti, ale budete si tieť môcť vychutnať plynulejšiu jazdu.

Optimalizácia so systémom I-See
Systém I-See šetrí palivo pomocou optimalizácie rýchlosti a radenia na základe dát o topografii vašej trasy.

Bezpečne z kopca s brzdou pre vyrovnanie súpravy 
Jazda zo svahu s plne naloženým nákladným vozidlom a prívesom je obtiažna. Brzda pre vyrovnanie súpravy aktivuje brzdy kolies na prívese, a vyrovnaním jazdnej súpravy tak predídete riziku zalomenia. 

Dynafleet - Spotreba a ekonomika
Služby pre správu vozového parku vám umožnia jednoducho sledovať výkonnosť vašich vozidiel a prinesú prehľad o tom, ako efektívne jazdia jednotliví vodiči. Vďaka tejto rýchlej a presnej službe rozpoznáte potenciál pre úspory. 

Dynamické riadenie Volvo tak, ako ho máte radi
Hľadáte dokonalú stabilitu a kontrolu pri všetkých rýchlostiach v kombinácii s menším namáhaním ramien? Alebo chcete asistenta, ktorý vám pomôže zabrániť šmyku alebo neúmyselnej zmene jazdného pruhu? Podrobne si prezrite výhody dynamického riadenia Volvo.

Duálny systém akumulátorov
Zaobstarajte si systém akumulátorov, ktorý zaisťuje vysokú úroveň pohodlia bez kompromisov pri štartovaní nasledujúce ráno.

Pohon na zemný plyn
Naše nákladné vozidlá na plynový pohon využivajú skapalnený zemný plyn (LNG), ktorý okamžite znižuje emisie CO2 bez zníženia produktivity. Tiež ponúkajú potenciál na zníženie nákladov na palivo.

Kabíny Globetrotter – dostatok priestoru pre každého
Pred desaťročiami sme vymysleli koncept kabíny Globetrotter, aby sme život na cestách urobili pohodlnejším a bezpečnejším. S vnútornou výškou státia až 220 cm, vybavením pre pohodlný spánok a množstvom inteligentných úložných priestorov pre všetko, čo potrebujete pre život na štyroch kolesách.

Prevodovka I-Shift Dual Clutch
Prevodovka I-Shift Dual Clutch ponúka stály presun výkonu, ktorý zmení váš spôsob jazdy a zvýši vašu produktivitu. 

Klient s odporúčaním

Keďže často jazdíme po hornatých trasách, potrebujeme vozidlá s vysokým výkonom a nízkou spotrebou paliva

Pripravený prejsť kilometre navyše

Obráťte sa na miestneho obchodného zástupcu Volvo Trucks a nájdite najlepšie riešenie pre vaše podnikanie v oblasti diaľkovej dopravy.