Trucks

Prečítajte si viac informácií o tom, ako podporujeme tento segment, v interaktívnej brožúre o segmente

Náročné podmienky vyžadujú odolné vybavenie.

Doprava v oblasti baníctva a kameňolomov

Strmé stúpania, prudké poklesy, ostré zákruty a uzavreté priestory s nákladným vozidlom naloženým na maximum. To všetko si vyžaduje maximálnu koncentráciu a kontrolu z vašej strany. Poskytujeme vám podporu, aby ste mohli udržať výrobný proces, aj keď sú podmienky náročné.

Funkcie vozidiel Volvo Trucks pre vašu prevádzku

Preskúmajte riešenia, ktoré boli vytvorené, aby vám uľahčili život a zlepšili vašu prevádzku ešte viac.

Podvozok so záťažou 38 ton
Hľadáte odolné riešenie, ktoré maximalizuje produktivitu tým, že unesie väčšie zaťaženie?

Robustná predná časť
Navrhnutá pre náročné použitie v náročnom teréne.

Prevodovka I-Shift s pomalými prevodmi
Získajte vynikajúci rozjazd aj pri plnom zaťažení a plnú kontrolu nad výkonom pri skutočne nízkych rýchlostiach.

Nákladné vozidlá s piatimi nápravami z výroby
Vaše nákladné vozidlo Volvo vyrobíme v našej továrni až s piatimi nápravami v konfigurácii 10x4 alebo 10x6, aby dokázalo zobrať obrovské náklady aj bez prívesu.

Trakcia, keď ju potrebujete
Prevezmite kontrolu nad svojou trakciou a produktivitou. Zámky diferenciálov sa ľahko ovládajú pomocou ľahko použiteľného rozhrania. A ak má naše nákladné vozidlo poháňanú prednú nápravu, automaticky sa zapojí, keď ju potrebujete. A odpojí, keď nie je potrebná.

Dynamické riadenie Volvo podľa vašich predstáv
Hľadáte vynikajúcu manévrovateľnosť v kombinácii s menším namáhaním ramien? Pozorne si prezrite dynamické riadenie Volvo.

Kabíny pre ťažbu pod zemou
Naše nízke denné kabíny a nízke spacie kabíny sa dokonale hodia do podzemia, kde existujú obmedzenia výšky. Môžete si dokonca vybrať kabíny s ochranou pred padajúcimi predmetmi. A oceľové strešné okno namiesto sklenenej strechy.

Servisné plánovanie Volvo
Poruchy a naliehavé opravy vás stoja prevádzkyschopnosť a príjem. Aktívnym plánovaním servisu a preventívnou údržbou sa im môžete vyhnúť. Preto sa oplatí plánovať. Najlepšie na tom je, že to urobíme za vás. Servisný plán Volvo je špeciálne vytvorený pre vaše nákladné vozidlo a podnikanie. Váš prevádzkový čas je optimalizovaný a je tiež úplne zadarmo.

Klient s odporúčaním

Nikdy neviete, čo sa nachádza pred vami. Zem je v pohybe a to, čo v jednej chvíli vyzerá nejako, môže o chvíľu vyzerať úplne inak

Prelomové riešenie?

Porozprávajte sa s miestnym predajcom spoločnosti Volvo Trucks a nájdite najlepšie riešenie pre vaše podnikanie v oblasti dopravy v baníctve a kameňolomoch.