Trucks

Prečítajte si viac informácií o tom, ako podporujeme tento segment, v interaktívnej brožúre o segmente

Najsilnejší článok mestských dodávateľských reťazcov

REGIONÁLNA NÁKLADNÁ DOPRAVA

Ak spájate regionálne logistické centrá, v stávke je veľa. Časy rozvozu, reputácia vás a vašich klientov, zmluvy a budúce zadania. Poskytujeme vám nástroje, ktoré vám pomôžu splniť špeciálne požiadavky a dodržať vaše sľuby. Nástroje, ktoré zaistia vašu efektívnosť, presnosť a predvídateľnosť v oblasti dodacích lehôt aj nákladov.

Funkcie vozidiel Volvo Trucks pre vašu prevádzku

Preskúmajte riešenia, ktoré boli vytvorené, aby vám uľahčili život a zlepšili vašu prevádzku ešte viac.

Viditeľnosť
Vynikajúci výhľad s veľkorysými oknami a dobre navrhnutými zrkadlami. Okrem toho si môžete pridať až osem kamier (jednou z nich je rohová kamera na strane spolujazdca umiestnená v jeho spätnom zrkadle).


Dynamické riadenie Volvo podľa vašich predstáv
Hľadáte dokonalú stabilitu a kontrolu pri každej rýchlosti v kombinácii s menším namáhaním ramien? Pozorne si prezrite dynamické riadenie Volvo.

Vaše údaje pod vašou kontrolou
Portál Volvo Connect je webové rozhranie pre vaše digitálne služby. Je to váš digitálny domov pre ziskovejší prepravný systém. Vďaka nemu môžete posunúť prevádzkyschopnosť, efektivitu a produktivitu na novú úroveň.

Prevodovka I-Shift Dual Clutch
Prevodovka I-Shift Dual Clutch ponúka skutočne plynulé a dynamické zrýchlenie. Preradí za zlomok sekundy. 

Optimalizácia pomocou systému I-See
I-See používa údaje o topografii na optimalizáciu rýchlosti a radenia na vašich trasách pre lepšiu spotrebu paliva. 

Nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn
Naše nákladné vozidlá s pohonom na zemný plyn jazdia na LNG (skvapalnený zemný plyn), ktorý okamžite znižuje vaše emisie CO2 a súčasne uchováva váš výkon a produktivitu. Tiež ponúkajú potenciál na výrazné zníženie vašich nákladov na palivo.

Pohodlné kabíny
Všetky naše kabíny sa vyznačujú vysokou úrovňou pohodlia, nízkou hladinou hluku a dostatkom priestoru. Pre vás a veci, ktoré potrebujete.

Zmluva Volvo Gold
Najlepší spôsob zabezpečenia prevádzkyschopnosti je zmluva Volvo Gold, ktorá zahŕňa všetky preventívne údržby a opravy nákladných vozidiel s pevným mesačným poplatkom. Vaše nákladné vozidlo tiež komunikuje na diaľku so servisom, aby boli vaše návštevy čo najefektívnejšie. Vaše nákladné vozidlo je udržiavané v najlepšom možnom stave a máte plnú kontrolu nad svojimi nákladmi. Ak sa počet najazdených kilometrov líši, vyberte si zmluvu Volvo Flexi-Gold, ktorá ponúka rovnaké krytie, no účtuje sa pri nej poplatok, ktorý je prispôsobený rytmu vášho podnikania.

Vaše nákladné vozidlo už čaká

Obráťte sa na miestneho obchodného zástupcu Volvo Trucks a nájdite najlepšie riešenie pre vaše podnikanie v oblasti regionálnej nákladnej dopravy.