Trucks

Volvo FE. Kompaktné, ale všestranné

Vozidlo Volvo FE sa dá upraviť takmer na každú úlohu. Mestské doručovanie, odvoz odpadu, stavebné práce či verejná a komunálna doprava. Ponúka vysokú nosnosť a možnosť pohonu na elektrinu, plyn alebo naftu. Nákladné vozidlo a personalizované služby boli navrhnuté na zlepšenie vášho podnikania. Prispievajú k zvýšeniu prevádzkyschopnosti, efektívnosti a ziskovosti. A nákladné vozidlo je pripravené na prácu.

Maximálne výnosy

Vyťažte zo svojej energie a paliva maximum

Výkon prispôsobený vašim pracovným úlohám

Všetko o hnacích líniách modelu Volvo FE

Výborný pomocník

Práca v okolí nákladného vozidla

Volvo FE - základné údaje

Výkon: 250 až 350 k; Kabíny: štyry rozmery; Pohon: elektrina, CNG, nafta; Vyhotovenie: ťahač alebo podvozok

Vyrobený na mieru pre vaše pracovné úlohy

Podvozok stvorený na prácu

Široká ponuka služieb

Aby vaša prevádzka bola ešte ziskovejšia

Získajte prehľad o modeli Volvo FE v interaktívnej produktovej brožúre

Volvo FE sa dokonale uplatní v týchto typoch dopravy

Kabíny modelu Volvo FE

Volvo FE – hlavné funkcie

Možnosti pohonu

Vyberte si medzi elektrickým, plynovým alebo naftovým pohonom. Volvo FE môžete prispôsobiť svojim úlohám – dokonca aj tým najprísnejším predpisom.

Vyberte si pohon vozidla

Kabína s nízkym vstupom

Nastupovanie a vystupovanie z kabíny cez skladacie dvere je naozaj jednoduché a získate najlepší výhľad na všetky strany, aký ste kedy zažili.

Kabína s nízkym vstupom

Nosnosť vozidla

Podvozok Volvo FE je ľahký a pevný a v konfigurácii sklápača 6×2 ho možno optimalizovať na skutočne vysoké užitočné zaťaženie.

Nosnosť vozidla

Služby, ktoré podporujú vaše podnikanie

Prispôsobte si vozidlá vďaka Volvo príslušenstvu

Prevziať brožúru o modeli Volvo FE

Najčastejšie otázky týkajúce sa modelu Volvo FE

Ak pracujete v mestskom prostredí a agilita je pre vás prioritou, pričom stále potrebujete vysokú nosnosť – preskúmajte Volvo FE. Jednoducho sa riadi a dokáže zvládnuť pôsobivé užitočné zaťaženie. Je ideálne pre doručovanie tovaru, zber odpadu a stavebnú prepravu.

Možností je veľa. Okrem nafty môžu Volvo FE poháňať aj alternatívne palivá, ako je bionafta a HVO. K dispozícii je tiež plynové Volvo FE CNG, ktoré môže fungovať na bioplyn a umožňuje znížiť emisie CO2. Napokon je tu plne elektrické Volvo FE Electric s nulovými výfukovými emisiami, tichou prevádzkou a dojazdom až 300 km v typickej prevádzke.

Záleží na tom, ako si podvozok prispôsobíte a aký druh nákladného vozidla máte. Najrobustnejšie špecifikované Volvo FE s podvozkom s tandemovým pohonom ponúka celkovú hmotnosť 32 ton. V kombinácii s ľahkým podvozkom a kabínou ide o skvelú prepojenie kompaktného vozidla s vysokou nosnosťou

Áno, môžete. Je v ponuke ako dvojnápravový ťahač vhodný na ťahanie návesov, keď je uprednostňovaná nízka hmotnosť pred vysokou nosnosťou, vyššou priemernou rýchlosťou a komfortom na prenocovanie.

Kabína Volvo FE s nízkym vstupom je vynikajúcou voľbou, keď vodiči často nastupujú a vystupujú z kabíny – napríklad pri zbere odpadu a preprave tovaru. Výška vstupu je už od 440 mm a môžete si zvoliť jednu z dvoch verzií. Jedna je s priechodnou podlahou a až štyrmi sedadlami a druhá má dve sedadlá s tunelom nad motorom.

Ak si zvolíte za partnera spoločnosť Volvo Trucks, s vozidlom Volvo FE Electric to bude jednoduché. Ak chcete prejsť na elektrický pohon, môžeme vám ponúknuť kompletný balík so všetkými službami a podporou, ktoré potrebujete k prechodu na emobilitu.

Výkon naftových motorov ponúka výkon až do 350 koní a 1 400 Nm, čo je dostatočný výkon. A ak prejdete na elektrický pohon, máte okamžite k dispozícii výkon 300 koní a maximálny krútiaci moment.

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne odpovie. Zastavte sa, zavolajte alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.