Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Ľahké a všestranné

Volvo FE

Vozidlo Volvo FE sa dá upraviť takmer na každú úlohu. Mestské dodávky, regionálna distribúcia, odvoz odpadu alebo stavebné zákazky. Vďaka ľahkému a silnému podvozku ponúka vysokú nosnosť a je pripravené pustiť sa do práce.

Nákladné vozidlo a personalizované služby boli navrhnuté na zlepšenie vášho podnikania. Prispievajú k zvýšeniu prevádzkyschopnosti, efektívnosti a ziskovosti.

Na ulici ako doma

ZABUDOVANÁ ÚSPORA PALIVA

Rad motorov z dielne spoločnosti Volvo. Naša inteligentná prevodovka I-Shift. A niekoľko úsporných funkcií. Volvo FE je stelesnením úspory paliva na štyroch (alebo šiestich) kolesách.

Produktivita jazdy

Od vstupného schodu navrhnutého špeciálne pre distribučné účely až po moderný systém riadenia vozidlového parku – Volvo FE dbá na vašu produktivitu.

Nekomplikujte si život

Ste v úzkych? Volvo FE má malý polomer otáčania, posilňovač radenia prevodových stupňov, optimalizovanú viditeľnosť a zlepšenú ergonómiu jazdy, takže sa s ním výborne manévruje.

Prezrite si Volvo FE zblízka

Preskúmajte každú funkciu vozidla Volvo FE. Potom navštívte vášho miestneho predajcu spoločnosti Volvo Trucks a požiadajte ho o prehliadku.