Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×
Pomocné pohony na každú prepravnú úlohu

Vyšší výkon. Nižšie náklady

Pomocné pohony pre vozidlo Volvo FE

Pomocné pohony Volvo efektívne poháňajú zariadenia na nakladanie tovaru alebo prídavné zariadenia, pričom znižujú vaše celkové náklady. Vďaka našej bohatej ponuke si ľahko nájdete potrebné technické parametre pre špecifické potreby vášho podnikania. 

Záruka kvality 

Pre pomocný pohon je dôležitá súčinnosť s hnacou líniou nákladného vozidla. Naše pomocné pohony sú z tohto dôvodu navrhnuté tak, aby bezchybne spolupracovali s motormi a prevodovkami Volvo. Vďaka svojej spoľahlivosti, nízkej hmotnosti a jednoduchej údržbe sú tiež vhodné na plnenie náročných požiadaviek distribučného odvetvia.

Pomocné pohonu pracujú v dokonalej interakcii s motorom alebo prevodovkou
Pomocné pohony pre každý prevádzkový režim

Výkon, ktorý potrebujete

Manuálna prevodovka? Naše ľahké pomocné pohony, ktoré sú závislé od spojky, ponúkajú flexibilný krútiaci moment v rozsahu do 800 Nm. Pokiaľ ide o automatizované prevodovky, naše pomocné pohony, ktoré sú nezávislé od spojky, ponúkajú výstupný krútiaci moment do 600 Nm.

Doladiť technické parametre sa oplatí

Optimálna prevádzka. Vyššia kvalita. Jednoduchá montáž. Objednajte si správny pomocný pohon s podvozkom z výroby a uvidíte, ako sa výhody premietnu do vašich finančných výsledkov.

Pomocné pohony: montované v továrni

Vyšší výkon

Uistite sa, že máte správne technické parametre. Váš miestny predajca spoločnosti Volvo Trucks je tu na to, aby vám pomohol.

Funkcie vozidla Volvo FE