Trucks

Prispôsobený vašej produktivite

Volvo FH – podvozok

Bez ohľadu na prepravné potreby, chcete nákladné vozidlo s podvozkom skonštruovaným tak, aby zvládal všetky výzvy? Podvozok prispôsobíme tak, aby bol pilierom úspechu vašej prevádzky. Používame komponenty a systémy, ktoré zaručia spoľahlivé fungovanie po mnoho nasledujúcich rokov. Je to pracovná výbava, ktorej môžete veriť.

Vaše Volvo FH je precíznym nástrojom na cestách. Môžete získať plne vzduchom odpružené nákladné vozidlo, a to na náročnú diaľkovú prepravu, ako aj na stavebné práce. A v oblasti ovládania je ťažké nájsť niečo lepšie ako dynamické riadenie Volvo.

Dokážeme vám vyrobiť Volvo FH pripravené na ťahanie extrémnych nákladov v ťažkých podmienkach alebo ľahký ťahač na bežné cesty. A obidve verzie vychádzajú z rovnakej koncepcie podvozka. Volvo FH sa často spája s diaľkovou prepravou, možno ho však prispôsobiť aj pre náročnejšie podmienky.

Ďalšie informácie o odľahčenej verzii 

Preskúmajte technické parametre podvozka 

Zdvíhanie tandemovej nápravy

Používajte zdvíhanie nápravy len vtedy, keď to potrebujete. Zdvíhanie tandemovej nápravy umožňuje odpojenie a zdvihnutie najzadnejšej hnacej nápravy pri vykládke. Rovnako ako pri vlečenej náprave, aj táto funkcia výrazne znižuje polomer otáčania, opotrebovanie pneumatík a spotrebu paliva.

Ďalšie informácie o zdvíhaní tandemovej nápravy

Päťnápravové nákladné vozidlá

Prepravujete ťažké náklady? Môžete si vybrať nákladné vozidlo s piatimi nápravami priamo z výroby. Dostanete ho rýchlejšie a znížite náklady na prestavbu. Vaše nákladné vozidlo dostanete s úplným typovým schválením. Dostanete aj plnú záruku a popredajnú podporu od spoločnosti Volvo, ktoré vám z dlhodobého hľadiska znížia prevádzkové náklady.

Viac možností. Rýchlejšia prestavba.

Vďaka viacerým možnostiam úprav sa dá vaše Volvo FH rýchlo a jednoducho prispôsobiť na akýkoľvek typ nadstavby. Elektronický modul na montáž nadstavieb sa jednoducho používa a pokyny pre montáž nadstavby spoločnosti Volvo poskytujú online prístup ku všetkým potrebným technickým výkresom a elektrickým schémam. Získavate tak všetko potrebné na doladenie vašej prevádzky.

Pozrite si pokyny pre montáž nadstavby spoločnosti Volvo >

OBJAVTE PLNÝ POTENCIÁL

Váš predajca vám pomôže prispôsobiť podvozok Volvo FH.