Trucks

Evolúcia diaľkovej prepravy

Volvo FH exteriér kabíny

Je to jedinečné Volvo FH, ktoré poznáte – najmodernejší zážitok v oblasti diaľkovej prepravy. A predsa je jasné, že ide o ďalší krok v evolúcii nákladných vozidiel.

Línie vozidla sú hladšie a medzery medzi hornou a dolnou prednou časťou sú menšie, čím sa zlepšila aerodynamika a účinnosť.

Čo je však jednoznačnou známkou evolúcie, je dizajn svetlometov, ktorý dáva modelu Volvo FH jeho kultový profil. Charakteristické línie svetlometov splývajú s tvarom kabíny, pokračujú pozdĺž predného zaoblenia a tiahnu sa po bokoch kabíny až dozadu. Dokonca aj keď je vozidlo v pokoji, je zrejmé, že bolo vytvorené pre efektívnu jazdu vo vysokých rýchlostiach. Nové svetlomety v troch verziách nielenže dobre vyzerajú, ale sú tiež vybavené modernejšími funkciami.

Rovnako si všimnete, že kovové logo na prednej maske je väčšie. A keď sa priblížite s úmyslom nastúpiť, spozorujete, že schodíky majú hliníkové vložky. Detaily, ktoré nie sú iba na okrasu.

Vyberte si povrchovú úpravu

Rozhodnite sa pre jednu zo štyroch povrchových úprav exteriéru a vyberte si zo stoviek farieb.

Základná úprava

Dodáva sa s čiernou mriežkou a šedým nárazníkom, zrkadlami atď. 

Základná verzia s robustnou prednou úpravou

Dodáva sa so šedým robustným nárazníkom, čiernou mriežkou, šedými zrkadlami atď.

Vylepšená úprava

Dodáva sa s mriežkou vo farbe kabíny, hliníkovými prvkami pri vstupe do kabíny. Nárazník a zrkadlá sú v šedej farbe.

Najvyššia verzia úpravy

Dodáva sa s mriežkou, nárazníkom, zrkadlami atď. vo farbe kabíny. Hliníkové detaily pri vstupe do kabíny. 

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.


Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Obrázky exteriéru Volvo FH

STE PRIPRAVENÍ NA VOLVO FH?

Čaká na vás.