Trucks

Viac pod kontrolou ako kedykoľvek predtým

Volvo FH – interiér kabíny

Máte všetko pod kontrolou a stále ste to vy, kto odvádza prácu. Teraz však máte nad všetkým v nákladnom vozidle väčšiu kontrolu ako kedykoľvek predtým. Je prispôsobené podľa vašich predstáv.

Evolúciu rozpoznáte a pocítite hneď po vstupe do kabíny Volvo FH. Líši sa od toho, na čo ste zvyknutí – no zároveň pôsobí veľmi povedome. Hneď po usadení zistíte, že všetko je tu umiestnené tam, kde to očakávate. Vaša ruka prirodzene spočinie na radiacej páke I-Shift elegantne integrovanej do sedadla.

Celé rozhranie vodiča je nové. Väčšinu funkcií možno ovládať pomocou ovládacích prvkov na volante a sú navrhnuté tak, aby vaše ruky zostali na volante a oči na ceste. Získavate tak úplnú kontrolu nad všetkým, čo pre svoju prácu potrebujete a môžete ju vykonávať správne a so ziskom.

Prístrojový displej je plne digitálny a otvára nové možnosti prispôsobenia pracovného prostredia vašim potrebám v každej situácii. Nový deväťpalcový bočný displej ponúka kontrolu nad funkciami nákladného vozidla, vďaka až ôsmim kamerám a aplikáciám.

A hlasové ovládanie v kabíne Volvo FH vám zaručí dostatok asistencie.

Vnútorné povrchy a materiály sa vyznačujú vysokou úrovňou kvality bez ohľadu na zvolené povrchové úpravy. Vyberte si z troch úrovní povrchovej úpravy a širokej škály farieb. Určite nájdete svoj štýl.

Príslušenstvo pre vaše vozidlo

Podľa vášho gusta

Volvo FH – interiér vozidla

CHCETE SA DOZVEDIEŤ O INTERIÉRI VIAC?

Porozprávajte sa so svojím predajcom.