Trucks

Domov na kolesách

ŽIVOT V KABÍNE VOLVO VH

Často cez noc prespávate v nákladnom vozidle? Alebo sa vám jednoducho páči pohodlná kabína s dostatkom miesta? Kabína Volvo FH predstavuje ďalší krok v evolúcii života na cestách. Budete sa v nej cítiť pohodlne bez ohľadu na okolité podmienky. Vitajte vo svojom domove na kolesách.

Volvo FH sa dodáva s piatimi rôznymi veľkosťami kabíny. Vďaka tomu môžete optimalizovať priestor podľa svojich potrieb. Všetky ponúkajú pocit priestrannosti so svetlom zhora. Štyri z týchto kabín dokážu ubytovať až dve osoby so zárukou pohodlného spánku. Dobrý odpočinok je kľúčom k dobrej práci. Izolovaná kabína a zatemňovacie závesy prispievajú k nerušenému spánku. Systém klimatizácie možno vybaviť nezávislou parkovacou klímou I-Park Cool, ktorá uchováva ideálnu teplotu počas celej noci.

Nájdete tu dostatok úložného priestoru na všetky vaše veci. Svetlá, zvuk, zábava a ďalšie funkcie sa ľahko ovládajú z prístrojového panela, panela na zadnej stene alebo hlasom. A to je len začiatok. Ponúkame celý rad ďalšieho príslušenstva, ktoré ešte viac spríjemňuje život na cestách.

Pohodlný spánok

Vyberte si taštičkový pružinový alebo penový matrac. Obe možnosti prinášajú špičkové pohodlie na odpočinok. Ak je vozidlo zaparkované na svahu, môžete posteľ nastaviť tak, aby ste ešte viac zlepšili pohodlie pri spánku.

Dve chladničky

Potrebujete veľkú chladiacu kapacitu? Žiadny problém. Môžete si vybrať kabínu modelu Volvo FH s dvomi chladničkami. Jedna je zabudovaná v hornej zadnej polici, druhá pod posteľou.

PRÍSLUŠENSTVO PRE VAŠE NÁKLADNÉ VOZIDLO

PRISPÔSOBTE SI HO

STE PRIPRAVENÍ NA ŽIVOT NA CESTE?

Váš predajca vám pomôže prispôsobiť vám domov na kolesách.