Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Ziskovosť vo vašich rukách

VOLVO FH – HNACIA LÍNIA

Správny výkon a kontrola nad vecami, ktoré potrebujete presúvať, a miestami, na ktoré sa potrebujete dostať. Schopnosť prispôsobiť si hnaciu líniu Volvo FH podľa vašich úloh nebola nikdy presnejšia. Vždy budete mať dostatok výkonu a postarali sme sa o to, aby ste palivo využívali čo najúčinnejšie. Získajte oveľa viac, než je vaša investícia. Hovorí sa tomu zisk. 

Motory

Srdcom hnacej línie modelu Volvo FH je motor D13 krok D, ktorý je v ponuke s výkonmi 420, 460, 500 alebo 540 koní. Ponúkame aj verziu s výkonmi 460 a 500 koní s technológiou Turbo Compound, ktorá poskytuje vyšší krútiaci moment pre lepšiu úsporu paliva. Motory s pohonom na zemný plyn si môžete objednať s výkonom 420 alebo 460 koní. Ktorý z nich sa vám a vašej práci hodí najviac?

Jazdné vlastnosti

Bez ohľadu na to, ktorý motor si vyberiete pre svoje Volvo FH, budete mať prístup k pôsobivému krútiacemu momentu v širokom rozsahu otáčok. Výsledkom sú vynikajúce jazdné vlastnosti a nízka spotreba paliva.

Prevodovka I-Shift

I-Shift predstavuje celý rad automatických prevodoviek, vďaka ktorým je jazda ľahšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia. Nemusíte zápasiť s ťažkou spojkou alebo radiacou pákou. Každá zmena prevodového stupňa je dokonale načasovaná – automaticky. Rad softvérových balíkov prispôsobí prevodovku I-Shift vašim potrebám. Volvo FH môžete vybaviť prevodovkou I-Shift s pomalými prevodmi alebo prevodovkou I-Shift Dual Clutch.

Viac informácií o prevodovkách I-Shift 

VIAC FUNKCIÍ?

Váš predajca vás nasmeruje k tým správnym funkciám pre vaše potreby.