Trucks

Ziskovosť vo vašich rukách

VOLVO FH – HNACIA LÍNIA

Správny výkon a kontrola nad vecami, ktoré potrebujete presúvať, a miestami, na ktoré sa potrebujete dostať. Schopnosť prispôsobiť si hnaciu líniu Volvo FH podľa vašich úloh nebola nikdy presnejšia. Vždy budete mať dostatok výkonu a postarali sme sa o to, aby ste palivo a energiu využívali čo najúčinnejšie. Získajte oveľa viac, než je vaša investícia. Hovorí sa tomu zisk.

Motory

Srdcom hnacej línie modelu Volvo FH je motor D13 step E, ktorý je v ponuke s výkonom 420, 460, 500 alebo 540 koní. Ponúkame aj verzie s výkonom 420 k, 460 k a 500 k s technológiou Turbo Compound, ktorá poskytuje ešte väčší krútiaci moment na dosiahnutie lepšej spotreby paliva. Potom sú tu motory s plynovým pohonom a výkonom až 500 koní. V neposlednom rade tu máme Volvo FH Electric s čisto elektrickým výkonom 450 kW alebo 666 k. Ktorý z nich sa vám a vašej práci hodí najviac?

Jazdné vlastnosti

Bez ohľadu na to, akú hnaciu líniu si pre svoje Volvo FH vyberiete, budete mať prístup k pôsobivému krútiacemu momentu v akejkoľvek rýchlosti. Výsledkom sú vynikajúce jazdné vlastnosti, vysoká palivová a energetická účinnosť a malé rozmery.

Prevodovka I-Shift

I-Shift predstavuje celý rad automatických prevodoviek, vďaka ktorým je jazda ľahšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia. Nemusíte zápasiť s ťažkou spojkou alebo radiacou pákou. Každá zmena prevodového stupňa je dokonale načasovaná – automaticky. Rad softvérových balíkov prispôsobí prevodovku I-Shift vašim potrebám. Pre prevodovky I-Shift sú k dispozícii doplnkové funkcie, ako napríklad Change Direction, ktorá umožňuje jazdu s použitím iba jedného pedála a prepínanie medzi jazdou vpred a vzad. Volvo FH môžete vybaviť prevodovkou I-Shift s pomalými prevodmi alebo prevodovkou I-Shift Dual Clutch.

Viac informácií o prevodovkách I-Shift 

VIAC FUNKCIÍ?

Váš predajca vás nasmeruje k tým správnym funkciám pre vaše potreby.