Trucks

Prispôsobený vašej produktivite

Podvozok modelu Volvo FH16

Chcete nákladné vozidlo s podvozkom skonštruovaným tak, aby zvládal úlohy, ktorými ho zavalíte? Podvozok prispôsobíme tak, aby bol pilierom úspechu vašej prevádzky. Používame komponenty a systémy, ktoré zaručia spoľahlivé fungovanie po mnoho nasledujúcich rokov. Je to pracovná výbava, ktorej môžete veriť.

Vaše Volvo FH16 je precíznym nástrojom na cestách. Môžete získať plne vzduchom odpružené nákladné vozidlo, a to na náročnú diaľkovú prepravu, ako aj na stavebné práce. A v oblasti ovládania je ťažké nájsť niečo lepšie ako dynamické riadenie Volvo.

Môžeme vám vyrobiť Volvo FH16 pripravené na ťahanie extrémnych nákladov v náročných podmienkach alebo vozidlo, ktoré zvládne dlhé diaľničné trasy v náročnom tempe. A obidve verzie vychádzajú z rovnakej koncepcie podvozka. Volvo FH16 možno prispôsobiť prakticky na čokoľvek, čo vyžaduje vysoký výkon a výborné jazdné vlastnosti.

Zdvíhanie tandemovej nápravy

Používajte zdvíhanie nápravy len vtedy, keď to potrebujete. Zdvíhanie tandemovej nápravy umožňuje odpojenie a zdvihnutie najzadnejšej hnacej nápravy pri vykládke. Rovnako ako pri vlečenej náprave aj táto možnosť výrazne znižuje polomer otáčania, opotrebovanie pneumatík a spotrebu paliva. 

Ďalšie informácie o zdvíhaní tandemovej nápravy

Päť náprav priamo z výroby

Prepravujete ťažké náklady? Môžete si vybrať nákladné vozidlo s piatimi nápravami priamo z výroby. Dostanete ho rýchlejšie a znížite náklady na prestavbu. Vaše nákladné vozidlo dostanete s úplným typovým schválením. Dostanete aj plnú záruku a popredajnú podporu od spoločnosti Volvo, ktoré vám z dlhodobého hľadiska znížia prevádzkové náklady.

Viac možností. Rýchlejšia prestavba.

Vďaka mnohým možnostiam úprav sa vaše Volvo FH16 dá rýchlo a jednoducho pripraviť na akýkoľvek typ nadstavby. Elektronický modul na montáž nadstavieb sa jednoducho používa a pokyny pre montáž nadstavby spoločnosti Volvo poskytujú online prístup ku všetkým potrebným technickým výkresom a elektrickým schémam. Získavate tak všetko potrebné na doladenie vašej prevádzky.

Pripravený na montáž nadstavby 

VÁŠ ŠPECIALISTA NA NÁKLADNÉ VOZIDLÁ JE PRIPRAVENÝ!

Informujte sa podrobnejšie o podvozku priamo u nás.