Trucks

Evolúcia pre náročné požiadavky

Volvo FH16 – exteriér kabíny

Je to jedinečné Volvo FH16, ako ho poznáte – dokonalá rovnováha výkonu a pohodlia. A predsa je jasné, že toto nákladné vozidlo je ďalším vývojovým stupienkom.

Línie vozidla Volvo FH16 sú hladšie a medzery medzi hornou a dolnou prednou časťou sú menšie, čím sa zlepšila aerodynamika a účinnosť. Jedinečná mriežka modelu Volvo FH16 má strieborné prevedenie, čo naznačuje, že získavate niečo výnimočné. 

Najjasnejším znakom vývoja je však dizajn svetlometov, ktorý dáva modelu Volvo FH16 jeho ikonický výraz. Charakteristické línie svetlometov splývajú s tvarom kabíny, pokračujú pozdĺž predného zaoblenia a tiahnu sa po bokoch kabíny až dozadu. Svetlomety majú čierne prevedenie modelu Volvo FH16. Dokonca aj keď je vozidlo v pokoji, je zrejmé, že patrí k najvýkonnejším nákladným vozidlám v okolí – a pôsobí prepracovanejšie než kedykoľvek predtým.

Nové svetlomety v troch verziách nielenže dobre vyzerajú, ale sú tiež vybavené modernejšími funkciami, vďaka ktorým je život na cestách bezpečnejší a pohodlnejší.

Tiež spozorujete, že kovová značka vpredu je väčšia. A keď sa priblížite s úmyslom nastúpiť, všimnete si, že schodíky majú hliníkové vložky. Detaily, ktoré nie sú iba na okrasu.

Vzhľad modelu Volvo FH16

Vyberte si z troch vonkajších povrchových úprav a stoviek farieb.

Základná úprava

Dodáva sa s čiernou mriežkou a šedým nárazníkom, zrkadlami atď.

Základná verzia s robustnou prednou úpravou

Dodáva sa so šedým robustným nárazníkom, čiernou mriežkou, šedými zrkadlami atď. Svetlomety s čiernym motívom.

Povrchová úprava modelu Volvo FH16

Dodáva sa s jedinečnou mriežkou modelu Volvo FH16 so striebornými prvkami a svetlometmi v čiernom prevedení. Nárazník, zrkadlá atď. sú vo farbe kabíny. Hliníkové detaily pri vstupe do kabíny. 

Vyberte si z viac ako 650 farieb. Všetky sú ekologické.

Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Objednajte si svoje Volvo s farbou, akú si prajete. Vyberte si z viac ako 650 rôznych tónov a odtieňov. Ak si však nevyberiete ani z tejto širokej ponuky, môžeme vám namiešať akúkoľvek farbu.

 

Chcete malú ukážku? Pozrite sa do vzorkovníka farieb.

Nezabúdajte, že monitory počítačov nedokážu verne zobraziť sýtosť farieb. Ak si chcete pozrieť konkrétne vzorky lakov, navštívte svojho predajcu značky Volvo. Upozorňujeme vás, že nie všetky farby sú dostupné pre všetky modely a na všetkých trhoch. Na obrázku je nákladné vozidlo s najvyššou úrovňou lakovania.

 

Tento vzorkovník farieb obsahuje všetky farby dostupné v predajnom systéme. Mnoho plných farieb je dostupných aj s priesvitným lakom. Ak nemôžete nájsť požadovanú farbu, obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo.

PRÍSLUŠENSTVO PRE VAŠE NÁKLADNÉ VOZIDLO

MÔŽE BYŤ VAŠE

Volvo FH16 – obrázky exteriéru

STE PRIPRAVENÍ NA VOLVO FH16?

Čaká na vás