Volvo Trucks

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

×

Vaša kabína, váš hrad

Volvo FH16 – interiér kabíny

Máte všetko pod kontrolou a stále ste to vy, kto odvádza prácu. Teraz však máte nad všetkým vo vozidle Volvo FH16 väčšiu kontrolu ako kedykoľvek predtým.

Evolúciu rozpoznáte a pocítite hneď po vstupe do kabíny Volvo FH. Líši sa od toho, na čo ste zvyknutí – no zároveň pôsobí veľmi povedome. Farby, materiály a lišty bez pochýb patria modelu Volvo FH16. Hneď po usadení zistíte, že všetko je umiestnené tam, kde to očakávate. Vaša ruka prirodzene spočinie na radiacej páke I-Shift elegantne integrovanej do sedadla.

Celé rozhranie vodiča je však nové – navrhnuté tak, aby vám umožnilo držať ruky na volante a oči na ceste. Získavate tak úplnú kontrolu nad všetkým, čo pre svoju prácu potrebujete a môžete ju vykonávať správne a so ziskom.

Prístrojový displej je plne digitálny a otvára nové možnosti prispôsobenia pracovného prostredia vašim potrebám v každej situácii. Ľahko použiteľné ovládanie trakcie vám poskytuje lepšiu trakciu otáčaním ovládania v smere hodinových ručičiek a na prístrojovom displeji. Získate úplnú kontrolu nad uzávierkami diferenciálu a zaťažením všetkých náprav. Nový deväťpalcový bočný displej ponúka kontrolu nad funkciami nákladného vozidla, ktoré zahŕňajú až osem kamier a aplikácie.

A hlasové ovládanie v kabíne modelu Volvo FH16 vám zaručí dostatok pomoci.

Jedinečné vnútorné povrchy modelu Volvo FH16 ponúkajú vysokú úroveň kvality. Už na pohľad je zrejmé, že toto nákladné vozidlo je maximálne pohodlné.

Úrovne povrchovej úpravy

Interiér modelu Volvo FH16 je jedinečný. Vyberte si z dvoch povrchových úprav. A navyše je na výber široká škála farieb.

Povrchová úprava modelu Volvo FH16

Môžete si vybrať textilné alebo kožené poťahy, gumové rohože, dekoračné a ozdobné prvky.

Kožené čalúnenie modelu Volvo FH16

Zahŕňa celokožené poťahy, gumové rohože, dekoračné a ozdobné prvky. 

Príslušenstvo pre vaše nákladné vozidlo

Môže byť vaše

Volvo FH16 – interiér vozidla

Chcete sa dozvedieť viac o interiéri?

Porozprávajte sa so svojím predajcom.