Trucks

Váš hotelový apartmán na kolesách

Život v kabíne modelu Volvo FH16

Potrebujete stráviť vo vozidle noc v štýle alebo chcete iba skutočne pohodlnú kabínu s dostatkom miesta? Kabína modelu Volvo FH16 predstavuje ďalší krok v evolúcii života na cestách. Budete sa v nej cítiť pohodlne bez ohľadu na okolité podmienky. Vstúpte!

Vyberte si z piatich rôznych veľkostí kabíny a optimalizujte tak priestor podľa svojich potrieb. Všetky ponúkajú priestranný dojem so svetlom zhora. V štyroch z kabín sa pohodlne vyspia až dve osoby, prípadne si môžete priestor užiť osamote. Získate ideálne podmienky pre dobrý odpočinok – izolovanú kabínu a zatemňovacie závesy vám pomáhajú nerušene spať. Systém klimatizácie možno vybaviť nezávislou parkovacou klímou I-Park Cool, ktorá uchováva ideálnu teplotu počas celej noci.

Nájdete tu dostatok úložného priestoru na všetky vaše veci. Svetlá, zvuk, zábava a ďalšie funkcie sa ľahko ovládajú z prístrojového panela, panela na zadnej stene alebo hlasom. A to je len začiatok. Vyberte si z celého radu ďalšieho príslušenstva, ktoré ešte viac spríjemňuje život na cestách.

Pohodlný spánok

Vyberte si taštičkový pružinový alebo penový matrac. Obe možnosti prinášajú špičkové pohodlie na odpočinok. Ak si chcete zaistiť ešte lepší spánok, je možné posteľ upraviť tak, aby sa kompenzovalo zaparkovanie na svahu.

Dve chladničky

Potrebujete veľkú chladiacu kapacitu? Žiadny problém. Môžete si vybrať kabínu modelu Volvo FH16 s dvomi chladničkami. Jedna je zabudovaná v hornej zadnej polici, druhá pod posteľou.

PRÍSLUŠENSTVO PRE VAŠE NÁKLADNÉ VOZIDLO

MÔŽE BYŤ VAŠE

STE PRIPRAVENÍ NA PRVOTRIEDNE POHODLIE?

Pomôžeme vám s výberom tých správnych možností.