Trucks

Vonku a pripravený pracovať

Práca v okolí vozidla Volvo FL

Trávite veľkú časť pracovných dní mimo kabíny? Pri zbere odpadu, vyzdvihovaní tovaru a distribúcii alebo akejkoľvek operácii, ktorá si vyžaduje viac než len jazdenie s nákladným vozidlom, oceníte, ak vaše vozidlo ponúka bezpečné a efektívne pracovné prostredie. Preskúmajte niektoré riešenia modelu Volvo FL, ktoré k tomu prispievajú.

Ľahký prístup do kabíny

Keď pracujete v okolí svojho nákladného vozidla, nastupovanie a vystupovanie z Volvo FL je skutočne hračkou bez ohľadu na typ kabíny. Čím častejšie to počas dňa absolvujete, tým viac to oceníte.

Nástupná výška

10 a 12-tonové verzie ponúkajú komfortný rozmer kolies 17,5 palca, ktorý umožňuje pohodlné nastupovanie. Ťažšie verzie ponúkajú na výber veľkosť 19,5 alebo 22,5 palca.

Napájajte svoje zariadenia

Poháňate svoje Volvo FL elektrinou, plynom alebo naftou? Bez ohľadu na to sú na výber pomocné pohony, ktoré prenášajú energiu do vašich čerpadiel, sklápača, plošiny alebo akéhokoľvek zariadenia, ktoré potrebujete na svoju prácu.

Na vašej úrovni

Ak sa potrebujete prispôsobiť rôznym výškam, vyberte si vzduchové odpruženie. Systém elektronického riadenia (ECS) ovláda výšku vzduchového odpruženia pomocou spínačov na prístrojovom paneli alebo diaľkovom ovládaní. Manipulácia s nákladom je jednoduchšia a rýchlejšia.

Navrhnutý na špeciálne úlohy

Podvozok môže byť špeciálne upravený na špecifické účely, ako napr. odvoz odpadu či žeriavy. S cieľom optimalizovať podvozok je možné premiestniť komponenty ako palivová nádrž a nádrž AdBlue.

Možnosti hnacej línie

Kvalita vzduchu a hladina hluku mimo kabíny výrazne prispievajú ku kvalite pracovného prostredia v okolí kabíny. Volvo FL prichádza s hnacími líniami, ktoré poháňa buď tichý elektrický motor s nulovými výfukovými emisiami, alebo naftový motor Euro 6.


Volvo FL – hnacia línia

Volvo FL sa dokonale uplatní v týchto typoch prepravy

Chcete sa ešte na niečo spýtať?

Obchodný zástupca Volvo Trucks vám ochotne poradí. Zastavte sa, zavolajte mu alebo ho požiadajte, aby prišiel k vám.